Samsung A36 5G A366B 6.7″ 6GB 128GB DualSIM Mint
Samsung A36 5G A366B 6.7" 6GB 128GB DualSIM Mint
1.386,67 lei TVA inclus.
Samsung Galaxy A36 5G, 17 cm (6.7″), 6 Giga Bites, 128 Giga Bites, 50 MP, Android 15, Lamiie
26 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Fingerprint reader | Yes |
|---|---|
| USB connector type | USB Type-C |
| Processor cores | 8 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ambient light sensor | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| MIMO | Yes |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Processor family | Qualcomm Snapdragon |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Panorama | Yes |
| Rear camera flash | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Portrait mode | Yes |
| Mobile network generation | 5G |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Platform | Android |
| Processor boost frequency | 2.4 GHz |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 80° |
| Wireless charging | No |
| Second rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| 3G bands supported | 850,900,1900,2100 MHz |
| 4G bands supported | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 5G bands supported | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Second rear camera field of view (FOV) angle | 120° |
| Display technology marketing name | Super AMOLED |
| 5G standard | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| RAM capacity | 6 GB |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Conectivitate internet | 5G |
| Numar Nuclee | 8 |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Rezolutie camera principala | Peste 30 Mp |
| Rear camera type | Triple camera |
| Front camera type | Single camera |
| Third rear camera aperture number | 2.4 |
| Macro photography | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Form factor | Bar |
| Memorie interna | 128 GB |
| Pixel density | 385 ppi |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Second rear camera pixel size | 1.12 µm |
| Flash-Type | LED |
| Slow motion mode | Yes |
| 3G standards | UMTS, WCDMA |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| Third rear camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Third rear camera pixel size | 1.12 µm |
| Camera image formats supported | DNG, HEIF, JPEG |
| 4G data rate (max) | 1000 Mbit/s |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Front camera pixel size | 1.12 µm |
| Rear camera pixel size | 0.8 µm |
| Display brightness | 1200 cd/m² |
| Third rear camera field of view (FOV) angle | 78° |
| Front camera field of view (FOV) angle | 81° |
| Operating system installed | Android 15 |
| Culoare | |
| Third rear camera sensor size | 1/5.0 |
| Rear camera sensor size | 1/1.95 |
| Second rear camera sensor size | 1/4.0 |
| Slow motion rate | 240 fps in HD |
| 5G data rate (max) | 3.26 Gbit/s |
| Google applications | Gmail, Google Chrome, Google Drive, Google Meet, Google Play, YouTube |
| Gorilla Glass version | Gorilla Glass 7 |
| Processor model | 6 Gen 3 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| USB version | 2.0 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Audio system | Dolby Atmos |
| GPS (satellite) | Yes |
| AC adapter included | No |
| Maximum frame rate | 240 fps |
| AI processor family | Qualcomm |
| Compatible memory cards | Not supported |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Video formats supported | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| User interface (UI) | One UI 7.0 |
| USB Type-C required charging power (max) | 10 W |
| Digital zoom | 10x |
| Brand specific technologies | Always-on display |
| Display diagonal | 17 cm (6.7) |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Audio formats supported | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Weight | 195 g |
| Height | 162.9 mm |
| Depth | 74 mm |
| Display resolution | 1080 x 2340 pixels |
| Resolution at capture speed | 1280×720@30fps, 1920×1080@30fps, 1920×1080@60fps, 3840×2160@30fps |
| Optical sensor size | 25.4 / 3.2 mm (1 / 3.2) |
| Battery recharge time | 1.8 h |
| Width | 78.2 mm |
| Product colour | Lime |
| Colour name | Awesome Lime |
| Producator | SAMSUNG |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Formă ecran | Plat |
| Denumire marketing tehnologie afișaj | Super AMOLED |
| Tip ecran afișare | Gorilla Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass 7 |
| Rezolutie display | 1080×2340 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Luminozitate afişaj | 1200 |
| Densitate pixeli | 385 |
| Tehnologii specifice de brand | Afișaj permanent pornit |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 6 Gen 3 |
| Nuclee procesor | 8 |
| Frecvență boost procesor | 2,4 |
| Familie procesor Inteligență Artificială | Qualcomm |
| Capacitate RAM | 6 |
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Carduri de memorie compatibile | Nu este compatibil |
| Mărime senzor cameră posterioară | 1/4.0 |
| Mărime senzor a treia cameră din spate | 1/5.0 |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 8 |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 5 |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Mărime pixel cameră posterioară | 0,8 |
| Mărime pixel a doua cameră posterioară | 1,12 |
| Mărime pixeli a treia cameră din spate | 1,12 |
| Unghi de vedere (FOV) cameră posterioară | 80 |
| Unghi de vedere (FOV) a doua cameră posterioară | 120 |
| Unghi câmp de vedere a treia cameră din față (FOV) | 78 |
| Zoom digital | 10 |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 12 |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Mărime pixel cameră frontală | 1,12 |
| Unghi de vedere (FOV) cameră frontală | 81 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| De tip Flash | LED |
| Senzor optic de mărimea | 25,4 / 3,2 |
| Frecvență maximă cadre | 240 |
| Rezolutie la viteza de captare | 1280×720@30fps, 1920×1080@30fps, 1920×1080@60fps, 3840×2160@30fps |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Panoramă | Da |
| Mod portret | Da |
| Fotografie macro | Da |
| Mod cu încetinitorul | Da |
| Rată mișcare cu încetinitorul | 240 fps in HD |
| Formate imagine cameră suportate | DNG, HEIF, JPEG |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standarde 3G | UMTS, WCDMA |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| BLUETOOTH | Da, Yes |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Benzi 3G suportate | 850,900,1900,2100 |
| Benzi 4G suportate | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 |
| Frecvențe 5G suportate | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 |
| Transfer de date 4G (max) | 1000 |
| Transfer de date 5G (max) | 3,26 |
| Wi-Fi Direct | Da |
| MIMO | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 2.0 |
| Conectivitate pentru căşti | USB tip-C |
| GPS | Da |
| GLONASS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Locație poziție | Da |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Lamiie |
| Nume culoare | Awesome Lime |
| Încărcare fără fir | Nu |
| Cititor de amprente | Da |
| Sistem audio | Dolby Atmos |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, De mijloc, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Formate de comprimare | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Sistem de operare | |
| Furcă sistem de operare | One UI 7.0 |
| Aplicații Google | Gmail, Google Chrome, Google Drive, Google Meet, Google Play, YouTube |
| Baterie timp de reîncărcare | 1,8 |
| Performanţa bateriei | 5000 |
| Senzor de proximitate | Da |
| Accelerometru | Da |
| Senzor lumină ambientală | Da |
| Giroscop | Da |
| Senzor geomagnetic | Da |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere încărcare necesară (min) | 10 |
| Putere încărcare necesară (max) | 45 |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP67 |
| Lățime | 78,2 |
| Adâncime | 7,4 |
| Înălţime | 162,9 |
| Greutate | 195 |
| Adaptor AC legat | Nu |






