Samsung Galaxy S26 S942 6.3″ 12GB 512GB DualSIM Black
Samsung Galaxy S26 S942 6.3" 12GB 512GB DualSIM Black
4.699,65 lei TVA inclus.
Samsung Galaxy S26 , 16 cm (6.3″), 12 Giga Bites, 512 Giga Bites, 50 MP, Android 16.0, Negru
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Tip Telefon | SmartPhone |
|---|---|
| Sistem de operare | |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Memorie interna | 512 GB |
| Conectivitate internet | 5G |
| Numar Nuclee | 8 |
| Culoare | |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Rezolutie camera principala | Peste 30 Mp |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Diagonala display | |
| Formă ecran | Plat |
| Denumire marketing tehnologie afișaj | Dynamic AMOLED 2X |
| Tip ecran afișare | Gorilla Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Rezolutie display | 2340×1080 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Luminozitate afişaj | 1500 |
| Strălucire maximă ecran (HDR) | 2600 |
| Densitate pixeli | 411 |
| Tehnologii specifice de brand | Afișaj permanent pornit |
| Colțuri afișare rotunjite | Da |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 2600 |
| Arhitectura procesorului | ARM C1-Ultra+C1-Pro |
| Nuclee procesor | 10 |
| Frecvență boost procesor | 3,8 |
| Capacitate RAM | 12 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Carduri de memorie compatibile | Nu este compatibil |
| Mărime senzor cameră posterioară | 1/2.55 |
| Mărime senzor a treia cameră din spate | 1/3.94 |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 12 |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 10 |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Mărime pixel cameră posterioară | 1 |
| Mărime pixel a doua cameră posterioară | 1,4 |
| Mărime pixeli a treia cameră din spate | 1 |
| Unghi de vedere (FOV) cameră posterioară | 85 |
| Unghi de vedere (FOV) a doua cameră posterioară | 120 |
| Unghi câmp de vedere a treia cameră din față (FOV) | 36 |
| Zoom digital | 30 |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Mărime senzor cameră frontală | 1/3.2 |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 12 |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Mărime pixel cameră frontală | 1,12 |
| Unghi de vedere (FOV) cameră frontală | 85 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| De tip Flash | LED |
| Rezolutia capturii video | 4320 x 7680 |
| Frecvență maximă cadre | 240 |
| Rezolutie la viteza de captare | 7680×4320@30fps, 3840×2160@60fps, 3840×2160@30fps, 1920×1080@30fps, 1920×1080@60fps, 1280×720@30fps |
| Moduri de înregistrare video | 4320p, 2160p, 1080p, 720p |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Auto focar | Da |
| Stabilizator de imagine | Da |
| Tip de stabilizator de imagine | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Panoramă | Da |
| Mod portret | Da |
| Mod cu încetinitorul | Da |
| Rată mișcare cu încetinitorul | 240fps in FHD, 120fps in FHD, 120fps in UHD |
| Recunoaștere scene AI | Da |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standarde 3G | UMTS, WCDMA |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 TDD, Sub6 SDL |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Bandă de frecvență | Tri-band |
| Benzi 3G suportate | 2100,1900,850,900 |
| Benzi 4G suportate | 2100,1900,1800,850,2600,900,700,800,1500,2300,2500 |
| Frecvențe 5G suportate | 1900,2100,1800,850,2600,900,700,2500,3700,2300,3500,1500 |
| Wi-Fi Direct | Da |
| MIMO | Da |
| Modulare | 4096-QAM |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Conectivitate pentru căşti | USB tip-C |
| Serviciu de mesaje scurte (SMS) | Da |
Da | |
| GPS | Da |
| GLONASS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Locație poziție | Da |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Negru |
| Încărcare rapidă | Da |
| Încărcare fără fir | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Recunoaștere chip | Da |
| Sistem audio | Dolby Atmos |
| Tipuri de fișiere audio suportate | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, De mijloc, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE |
| Formate de comprimare | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Formatele de imagine suportate | BMP, DNG, GIF, HEIF, JPEG, WEBP, WBMP, PNG |
| Furcă sistem de operare | One UI 8.5 |
| Platformă distribuție aplicație | Google Play |
| Aplicații Google | YouTube, Google Drive, Google Maps, Google Chrome, Google Meet, Gmail, Google Search, Google Photos, Google Play |
| Asistent virtual | Samsung Bixby |
| Performanţa bateriei | 4300 |
| Senzor de proximitate | Da |
| Accelerometru | Da |
| Senzor lumină ambientală | Da |
| Giroscop | Da |
| Barometru | Da |
| Senzor geomagnetic | Da |
| Senzor spațiu | Da |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere încărcare necesară (min) | 10 |
| Putere încărcare necesară (max) | 25 |
| Clasa de eficienţă energetică | A |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Autonomie baterie per ciclu | 3060 |
| Durată de viață baterie în cicluri | 1200 |
| Clasa fiabilitate la cădere repetată | A |
| Clasă de reparare | C |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP68 |
| Lățime | 71,7 |
| Adâncime | 7,2 |
| Înălţime | 149,6 |
| Greutate | 167 |
| Adaptor AC legat | Nu |
| Cabluri incluse | USB tip-C |
| Pin ejectare | Da |
| Control parental | Da |




