Samsung S25 EDGE 5G S937B 6.7″ 12GB 512GB DualSIM Titanium Jetblack
Samsung S25 EDGE 5G S937B 6.7" 12GB 512GB DualSIM Titanium
3.820,70 lei TVA inclus.
Samsung Galaxy S25 Edge, 17 cm (6.7″), 12 Giga Bites, 512 Giga Bites, 200 MP, Android 15, Negru
10 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Fingerprint reader | Yes |
|---|---|
| USB connector type | USB Type-C |
| Processor cores | 8 |
| Ambient light sensor | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Accelerometer | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| MIMO | Yes |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| Processor family | Qualcomm Snapdragon |
| Rear camera type | Dual camera |
| Auto focus | Yes |
| Panorama | Yes |
| Rear camera flash | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Portrait mode | Yes |
| Barometer | Yes |
| Mobile network generation | 5G |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| 4G standard | TD-LTE & FDD-LTE |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Platform | Android |
| Display technology marketing name | Dynamic AMOLED 2X |
| 3G standards | UMTS |
| 3G bands supported | 850,900,1900,2100 MHz |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Second rear camera field of view (FOV) angle | 120° |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Screen shape | Flat |
| Wireless charging | Yes |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Memorie interna | 512 GB |
| Conectivitate internet | 5G |
| Numar Nuclee | 8 |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Culoare | |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Rezolutie camera principala | Peste 30 Mp |
| Rear camera resolution (numeric) | 200 MP |
| Front camera type | Single camera |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Form factor | Bar |
| Second rear camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Flash-Type | LED |
| Video capture resolution (max) | 4320 x 7680 pixels |
| Slow motion mode | Yes |
| 5G standard | Sub6 FDD, Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| Gorilla Glass version | Gorilla Glass Victus 2 |
| RAM capacity | 12 GB |
| Front camera field of view (FOV) angle | 85° |
| Rear camera aperture number | 1.7 |
| Front camera pixel size | 1.12 µm |
| Display brightness | 1500 cd/m² |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 85° |
| Battery capacity | 3900 mAh |
| Modulation | 4096-QAM |
| Second rear camera sensor size | 1/2.55 |
| Processor model | 8 Elite |
| Processor boost frequency | 4.47 GHz |
| Second rear camera pixel size | 1.4 µm |
| Front camera sensor size | 1/3.2 |
| Slow motion rate | 240fps in FHD, 120fps in FHD, 120fps in UHD |
| Operating system installed | Android 15 |
| Operating system fork | One UI 7.0 |
| Rear camera sensor size | 1/1.3 |
| Rear camera pixel size | 0.6 µm |
| Pixel density | 516 ppi |
| 4G bands supported | 700,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 5G bands supported | 700,850,900,1900,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Optical zoom | 2x |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Maximum frame rate | 240 fps |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Display resolution | 3120 x 1440 pixels |
| Compatible memory cards | Not supported |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Digital zoom | 10x |
| Depth | 58 mm |
| Brand specific technologies | Always-on display |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Night mode | Yes |
| Display diagonal | 17 cm (6.7) |
| Colour name | Titanium Jetblack |
| Video formats supported | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4A, MKV, WEBM |
| Height | 158.2 mm |
| Weight | 16.3 g |
| Width | 756 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Diagonala display | |
| Formă ecran | Plat |
| Denumire marketing tehnologie afișaj | Dynamic AMOLED 2X |
| Tip ecran afișare | Gorilla Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Rezolutie display | 3120×1440 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Luminozitate afişaj | 1500 |
| Densitate pixeli | 516 |
| Tehnologii specifice de brand | Afișaj permanent pornit |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 8 Elite |
| Nuclee procesor | 8 |
| Frecvență boost procesor | 4,47 |
| Capacitate RAM | 12 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Carduri de memorie compatibile | Nu este compatibil |
| Mărime senzor cameră posterioară | 1/2.55 |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 200 |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 12 |
| Apertură cameră spate | 1,7 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Mărime pixel cameră posterioară | 0,6 |
| Mărime pixel a doua cameră posterioară | 1,4 |
| Unghi de vedere (FOV) cameră posterioară | 85 |
| Unghi de vedere (FOV) a doua cameră posterioară | 120 |
| Zoom optic | 2 |
| Zoom digital | 10 |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Mărime senzor cameră frontală | 1/3.2 |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 12 |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Mărime pixel cameră frontală | 1,12 |
| Unghi de vedere (FOV) cameră frontală | 85 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| De tip Flash | LED |
| Rezolutia capturii video | 4320 x 7680 |
| Frecvență maximă cadre | 240 |
| Tip cameră spate | Cameră video duală |
| Auto focar | Da |
| Stabilizator de imagine | Da |
| Tip de stabilizator de imagine | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Mod nocturn | Da |
| Panoramă | Da |
| Mod portret | Da |
| Mod cu încetinitorul | Da |
| Rată mișcare cu încetinitorul | 240fps in FHD, 120fps in FHD, 120fps in UHD |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standarde 3G | UMTS |
| Standarde 4G | TD-LTE & FDD-LTE |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Benzi 3G suportate | 850,900,1900,2100 |
| Benzi 4G suportate | 700,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 |
| Frecvențe 5G suportate | 700,850,900,1900,2100,2300,2500,2600,3500,3700 |
| Wi-Fi Direct | Da |
| MIMO | Da |
| Modulare | 4096-QAM |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Conectivitate pentru căşti | USB tip-C |
| GPS | Da |
| GLONASS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Locație poziție | Da |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nume culoare | Titanium Jetblack |
| Încărcare rapidă | Da |
| Încărcare fără fir | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, De mijloc, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Formate de comprimare | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4A, MKV, WEBM |
| Sistem de operare | |
| Furcă sistem de operare | One UI 7.0 |
| Performanţa bateriei | 3900 |
| Senzor de proximitate | Da |
| Accelerometru | Da |
| Senzor lumină ambientală | Da |
| Giroscop | Da |
| Barometru | Da |
| Senzor geomagnetic | Da |
| Senzor spațiu | Da |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere încărcare necesară (min) | 10 |
| Putere încărcare necesară (max) | 25 |
| Clasa de eficienţă energetică | A |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Autonomie baterie per ciclu | 2405 |
| Durată de viață baterie în cicluri | 2000 |
| Clasa fiabilitate la cădere repetată | A |
| Clasă de reparare | C |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP68 |
| Lățime | 75,6 |
| Adâncime | 5,8 |
| Înălţime | 158,2 |
| Greutate | 163 |
| Adaptor AC legat | Nu |








