Samsung S25 FE(Fan Edition) 5G S731B 6.7″ 8GB 128GB DualSIM JetBlack
Samsung S25 FE(Fan Edition) 5G S731B 6.7" 8GB 128GB DualSIM
2.691,31 lei TVA inclus.
Samsung Galaxy S25 FE 5G, 17 cm (6.7″), 1080 x 2340 Pixel, 8 Giga Bites, 128 Giga Bites, 50 MP, Negru
6 în stoc
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Fingerprint reader | Yes |
|---|---|
| USB connector type | USB Type-C |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Accelerometer | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Processor cores | 10 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| MIMO | Yes |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Auto focus | Yes |
| Rear camera flash | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Barometer | Yes |
| Mobile network generation | 5G |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| 4G standard | TD-LTE & FDD-LTE |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Platform | Android |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Display technology marketing name | Dynamic AMOLED 2X |
| 3G bands supported | 850,900,1900,2100 MHz |
| Processor family | Samsung Exynos |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Speakers | stereo |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| 4G bands supported | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Sistem de operare | |
| Conectivitate internet | 5G |
| Culoare | |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Rezolutie camera principala | Peste 30 Mp |
| Panel type | AMOLED |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera type | Triple camera |
| Front camera type | Single camera |
| Third rear camera aperture number | 2.4 |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Form factor | Bar |
| SIM card ejector pin | Yes |
| Memorie interna | 128 GB |
| Processor model | 2400 |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Second rear camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Third rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Slow motion mode | Yes |
| 3G standards | UMTS, WCDMA |
| 5G standard | Sub6 FDD, Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| NavIC | Yes |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| Video capture resolution (max) | 7680 x 4320 pixels |
| Numar Nuclee | 10 |
| Processor boost frequency | 3.2 GHz |
| 5G bands supported | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Display glass type | Corning Glass |
| Battery capacity | 4900 mAh |
| Energy efficiency class | B |
| Battery endurance in cycles | 2000 |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Repairability class | C |
| Continuous video playback time | 28 h |
| Image stabilizer | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| AC adapter included | No |
| Maximum frame rate | 240 fps |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Video formats supported | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| USB Type-C required charging power (max) | 10 W |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Housing material | Aluminium |
| Optical zoom | 3x |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Digital zoom | 30x |
| Display diagonal | 17 cm (6.7) |
| Removable battery | No |
| Weight | 190 g |
| Width | 76.6 mm |
| Depth | 74 mm |
| Display resolution | 1080 x 2340 pixels |
| Height | 161.3 mm |
| Slow motion rate | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| Battery endurance per cycle | 2542.2 min |
| Diagonala display | |
| Producator | SAMSUNG |
| Formă ecran | Plat |
| Garantie | |
| Denumire marketing tehnologie afișaj | Dynamic AMOLED 2X |
| Tip panel | AMOLED |
| Tip ecran afișare | Corning Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus+ |
| Rezolutie display | 1080 x 2340 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 2400 |
| Nuclee procesor | 10 |
| Frecvență boost procesor | 3,2 |
| Capacitate RAM | 8 |
| Capacitate stocare | 128 |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 12 |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 8 |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Zoom optic | 3 |
| Zoom digital | 30 |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 12 |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| Rezolutia capturii video | 7680 x 4320 |
| Frecvență maximă cadre | 240 |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Auto focar | Da |
| Stabilizator de imagine | Da |
| Tip de stabilizator de imagine | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Mod cu încetinitorul | Da |
| Rată mișcare cu încetinitorul | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standarde 3G | UMTS, WCDMA |
| Standarde 4G | TD-LTE & FDD-LTE |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Benzi 3G suportate | 850,900,1900,2100 |
| Benzi 4G suportate | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 |
| Frecvențe 5G suportate | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600,3500,3700 |
| Wi-Fi Direct | Da |
| MIMO | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Conectivitate pentru căşti | USB tip-C |
| GPS | Da |
| NavIC | Da |
| GLONASS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Locație poziție | Da |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Negru |
| Material carcasă | Aluminiu |
| Cititor de amprente | Da |
| Difuzoare | Stereo |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, De mijloc, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Formate de comprimare | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Baterie detașabilă | Nu |
| Performanţa bateriei | 4900 |
| Timp de redare video continuă | 28 |
| Senzor de proximitate | Da |
| Accelerometru | Da |
| Giroscop | Da |
| Barometru | Da |
| Senzor geomagnetic | Da |
| Senzor spațiu | Da |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere încărcare necesară (min) | 10 |
| Putere încărcare necesară (max) | 45 |
| Clasa de eficienţă energetică | B |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Autonomie baterie per ciclu | 2542,2 |
| Durată de viață baterie în cicluri | 2000 |
| Clasa fiabilitate la cădere repetată | A |
| Clasă de reparare | C |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP68 |
| Lățime | 76,6 |
| Adâncime | 7,4 |
| Înălţime | 161,3 |
| Greutate | 190 |
| Adaptor AC legat | Nu |
| Cabluri incluse | USB tip C către USB tip C |
| Pin ejectare | Da |




