Samsung Xcover 6 Pro G736B 6.6″ 6GB 128GB DualSIM IP68 MIL-STD-810G Black Enterprise Edition
Samsung Xcover 6 Pro G736B 6.6" 6GB 128GB DualSIM IP68
1.301,36 lei TVA inclus.
Samsung Galaxy Xcover6 Pro Enterprise Edition, 16,8 cm (6.6″), 2408 x 1080 Pixel, 6 Giga Bites, 128 Giga Bites, 50 MP, Negru
25 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Protection features | Dust resistant, Waterproof |
| Processor cores | 8 |
| Ambient light sensor | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Continuous video playback time | 20 h |
| MIMO | Yes |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Processor family | Qualcomm Snapdragon |
| Rounded display corners | Yes |
| Rear camera type | Dual camera |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Auto focus | Yes |
| Rear camera flash | Yes |
| Video recording modes | 720p, 1080p, 2160p |
| Mobile network generation | 5G |
| Video call | Yes |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Maximum memory card size | 1 TB |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Platform | Android |
| SIM card type | NanoSIM |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Second rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| 3G bands supported | 850,900,1900,2100 MHz |
| 4G bands supported | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Browsing time (Wi-Fi) | 18 h |
| Browsing time (4G) | 18 h |
| RAM capacity | 6 GB |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| Screen shape | Flat |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Sistem de operare | |
| Conectivitate internet | 5G |
| Numar Nuclee | 8 |
| Culoare | |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Rezolutie camera principala | Peste 30 Mp |
| Front camera type | Single camera |
| Video capture resolution (max) | 3840 x 2160 pixels |
| 3G standards | WCDMA |
| Form factor | Bar |
| Memorie interna | 128 GB |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Modulation | 1024-QAM |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| Subscription type | No subscription |
| Sloturi SIM | Hybrid SIM |
| Memory card slot type | Hybrid slot |
| SIM card capability | Hybrid Dual SIM |
Yes | |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 13 MP |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Processor model | 778G |
| Panel type | PLS |
| User memory | 101.5 GB |
| 5G bands supported | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500 MHz |
| Battery capacity | 4050 mAh |
| Talk time (4G) | 44 h |
| Continuous audio playback time | 115 h |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| GPS (satellite) | Yes |
| Maximum frame rate | 240 fps |
| Video formats supported | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Digital zoom | 10x |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Weight | 235 g |
| Display diagonal | 16.8 cm (6.6) |
| Display resolution | 2408 x 1080 pixels |
| Resolution at capture speed | 1280×720@240fps, 3840×2160@30fps |
| Audio formats supported | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Removable battery | Yes |
| Width | 79.9 mm |
| Depth | 9.9 mm |
| Height | 168.8 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Formă ecran | Plat |
| Tip panel | PLS |
| Rezolutie display | 2408×1080 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16 milioane de culori |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Colțuri afișare rotunjite | Da |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 778G |
| Nuclee procesor | 8 |
| Memorie utilizator | 101,5 |
| Capacitate RAM | 6 |
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Carduri de memorie compatibile | MicroSD (TransFlash) |
| Capacitatea maximă card de memorie | 1 |
| Tip slot card de memorie | Slot hibrid |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 50 |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 8 |
| Apertură cameră spate | 1,8 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Zoom digital | 10 |
| Tip cameră frontală | Cameră video unică |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 13 |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| Rezolutia capturii video | 3840 x 2160 |
| Frecvență maximă cadre | 240 |
| Rezolutie la viteza de captare | 1280×720@240fps, 3840×2160@30fps |
| Moduri de înregistrare video | 720p, 1080p, 2160p |
| Tip cameră spate | Cameră video duală |
| Auto focar | Da |
| Capacitate SIM card | Dual SIM |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | NanoSIM |
| Standarde 3G | UMTS |
| Standarde 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Benzi 3G suportate | 850,900,1900,2100 |
| Benzi 4G suportate | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 |
| Frecvențe 5G suportate | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500 |
| Wi-Fi Direct | Da |
| MIMO | Da |
| Modulare | 1024-QAM |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Tip abonament | Fără abonament |
| Port USB | Da |
| Conector USB | USB tip-C |
| Versiune USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Serviciu de mesaje scurte (SMS) | Da |
| MMS (Serviciu de mesagerie multimedia) | Da |
Da | |
| GPS | Da |
| GLONASS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Sistem Satelit Quasi-Zenith (QZSS) | Da |
| Busola electronică | Da |
| Locație poziție | Da |
| Factorul de formă | Bară |
| Culoarea produsului | Negru |
| Caracteristici protecție | Rezistent la praf, Rezistent la apă |
| Apel video | Da |
| Încărcare rapidă | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Apasă ca sa vorbesti | Da |
| Tipuri de fișiere audio suportate | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, De mijloc, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Formate de comprimare | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Baterie detașabilă | Da |
| Performanţa bateriei | 4050 |
| Timp vorbire (4G) | 44 |
| Timp de navigare (Wi-Fi) | 18 |
| Timp de navigare (4G) | 18 |
| Continuă timp de redare audio | 115 |
| Timp de redare video continuă | 20 |
| Senzor de proximitate | Da |
| Accelerometru | Da |
| Senzor lumină ambientală | Da |
| Giroscop | Da |
| Senzor geomagnetic | Da |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP68 |
| Lățime | 79,9 |
| Adâncime | 9,9 |
| Înălţime | 168,8 |
| Greutate | 235 |









