– Toner-Kit
– Capacity Black 7,200 Pages
– C02 Toner 7.2 Kg
– Capacity Black 7,200 Pages
– C02 Toner 7.2 Kg
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | ECOSYS M2040dn, ECOSYS M2540dn, ECOSYS M2640idw |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner negru | 7200 pagini |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Kyocera |
| Culoarea produsului | Negru |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 85 mm |
| Adâncime | 280 mm |
| Înălţime | 100 mm |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |


