Kyocera, characterized by originality and high quality, constantly creates new value to facilitate human progress.
Kyocera pursues excellence while adhering to universal principles. We develop unique technologies and apply our vision to create valuable products that markets continually seek.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | ECOSYS M3550idn, ECOSYS M3560idn, FS-4200DN, FS-4300DN |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner negru | 25000 pagini |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Kyocera |
| Culoarea produsului | Negru |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80% |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 40 °C |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 – 80% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 170 mm |
| Adâncime | 330 mm |
| Înălţime | 130 mm |
| Alte caracteristici | |
| Culoare | Nu |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Notă de subsol de randament a paginii | ISO/IEC 19798 |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |

