Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | TASKalfa 350ci |
| Tipul | Original |
| Compatibilitate de marca | Kyocera |
| Culoarea produsului | Negru, Roz |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 125 mm |
| Adâncime | 315 mm |
| Înălţime | 115 mm |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |


