APC Smart-UPS 1000VA, Rack Mount, LCD 230V with SmartConnect Port
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 1000VA / 700W
4.057,96 lei TVA inclus.
APC SMT1000RMI2UC, Line-Interactive, 1 kVA, 700 W, Sinusoidal, 151 V, 302 V
43 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Rackable | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quick installation guide | Yes |
| Products per pallet | 8 pc(s) |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Battery recharge time | 3 h |
| Weight | 22.5 kg |
| Response time | 10 ms |
| Package width | 594 mm |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Height | 86 mm |
| Number of batteries supported | 1 |
| Web-based management | Yes |
| USB port type | USB Type-A |
| Resource CD | Yes |
| Rack mount kit | Yes |
| Surge protection | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate putere UPS | 700W |
| Capacitate Rack | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Nu |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Serial interface | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Waveform | Sine |
| Noise level | 45 dB |
| Hot-swap battery | Yes |
| Automatic battery test | Yes |
| Cold start | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Software CD | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Rack capacity | 2U |
| Input operation voltage (min) | 151 V |
| Input operation voltage (max) | 302 V |
| Auto-restart | Yes |
| SmartSlot | Yes |
| Cables included | RS-232, USB cable |
| Sustainability certificates | Green Premium |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Serial interface type | RJ-45 |
| Form factor | Rackmount |
| Width | 432 mm |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 5% |
| Surge energy rating | 459 J |
| Temperature voltage compensation | Yes |
| Battery life (max) | 6 year(s) |
| Depth | 477 mm |
| Package depth | 603 mm |
| Package height | 251 mm |
| Output power | 700 W |
| Replacement battery cartridge | APCRBC132 |
| Certification | EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, UL 1778, VDE, REACH |
| Package weight | 31.4 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 1165.17 |
| UPS-Management | No |
| Topologie UPS | Line-Interactive |
| Producator | APC |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 1 |
| Garantie | |
| Puterea de ieşire | 700 |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 151 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 302 |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 |
| Frecvență ieșire | 50/60 |
| Reglare Automată de Tensiune (AVR) | Da |
| Gradul de energie în sarcină | 459 |
| Timp de răspuns monitor | 10 |
| Tensiune ieșire THD | 5 |
| Nivel zgomot | 45 |
| Protecție împotriva supratensiunii | Da |
| Gestionare pe baza de Web | Da |
| Repornire automată | Da |
| Voltaj compensare temperatură | Da |
| Tipuri ieșire AC | Conector C13 |
| Cantitatea Outlets | 4 |
| Port USB | Da |
| Tip port USB | USB Tip-A |
| Interfață în serie | Da |
| Tipul de interfata serial | RJ-45 |
| Ethernet LAN | Da |
| SmartSlot | Da |
| SmartConnect port | Da |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Durată baterie (max) | 6 |
| Baterie timp de reîncărcare | 3 |
| Acumulator prea cald-swap | Da |
| Test automat de baterie | Da |
| Pornire la rece | Da |
| Cartuş de înlocuire baterie | APCRBC132 |
| Factorul de formă | Rackmount |
| Capacitate portbagaj | 2U |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip de afișaj | LCD |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 – 45 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 15000 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, UL 1778, VDE, REACH |
| Kit montare rack | Da |
| Cabluri incluse | RS-232, Cablu USB |
| Card management inclus | Nu |
| Ghid de instalare rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | Green Premium |
| Lățime | 432 |
| Adâncime | 477 |
| Înălţime | 86 |
| Greutate | 22,5 |
| CD sursă | Da |
| CD Software | Da |
| Lăţime de ambalaj | 594 |
| Adâncimea de ambalaj | 603 |
| Înălţime de ambalaj | 251 |
| Greutatea pachetului | 31,4 |
| Produse per palet | 8 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 1165,17 |










