APC Smart-UPS 1500VA, Rack Mount, LCD 230V with SmartConnect Port
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 1500VA / 1000W
5.615,78 lei TVA inclus.
APC SMT1500RMI2UC, Line-Interactive, 1,5 kVA, 1000 W, Sinusoidal, 151 V, 302 V
12 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Rackable | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Product colour | Black |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Products per pallet | 8 pc(s) |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Battery recharge time | 3 h |
| Response time | 10 ms |
| Package width | 594 mm |
| Capacitate putere UPS | 1000W |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Height | 86 mm |
| Number of batteries supported | 1 |
| Resource CD | Yes |
| Rack mount kit | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 1.5 kVA |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Power plug | C14 coupler |
| Serial interface | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Waveform | Sine |
| Hot-swap battery | Yes |
| Automatic battery test | Yes |
| Cold start | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, Green Premium |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Rack capacity | 2U |
| Input operation voltage (min) | 151 V |
| Input operation voltage (max) | 302 V |
| Auto-restart | Yes |
| SmartSlot | Yes |
| Cables included | RS-232, USB cable |
| Output voltage | 230 V |
| Serial interface type | RJ-45 |
| Form factor | Rackmount |
| Width | 432 mm |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Output power | 1000 W |
| Surge energy rating | 459 J |
| AC outlet types | C13 coupler, IEC Jumpers |
| Noise level | 46 dB |
| Battery life (max) | 6 year(s) |
| Depth | 477 mm |
| Package depth | 603 mm |
| Package height | 251 mm |
| Package weight | 31.9 kg |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Low battery alarm |
| Certification | CE, EAC, EN / IEC 62040-1, EN / IEC 62040-2, Energy Star 1.0 (EU), RCM, TÜV, VDE |
| Weight | 26.1 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 1416.6 |
| UPS-Management | No |
| Topologie UPS | Line-Interactive |
| Producator | APC |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 1,5 |
| Garantie | |
| Puterea de ieşire | 1000 |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 151 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 302 |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 |
| Frecvență ieșire | 50/60 |
| Gradul de energie în sarcină | 459 |
| Timp de răspuns monitor | 10 |
| Nivel zgomot | 46 |
| Alarme sonore | Da |
| Mod alarmă perceptibilă | Alarmă baterie pornită, Alarmă baterie descărcată |
| Repornire automată | Da |
| Tipuri ieșire AC | Conector C13, Conductor IEC |
| Priza de putere | Conector C14 |
| Cantitatea Outlets | 4 |
| Port USB | Da |
| Interfață în serie | Da |
| Tipul de interfata serial | RJ-45 |
| SmartSlot | Da |
| SmartConnect port | Da |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Durată baterie (max) | 6 |
| Baterie timp de reîncărcare | 3 |
| Acumulator prea cald-swap | Da |
| Test automat de baterie | Da |
| Pornire la rece | Da |
| Factorul de formă | Rackmount |
| Capacitate portbagaj | 2U |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip de afișaj | LCD |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 – 45 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 15000 |
| Certificare | CE, EAC, EN / IEC 62040-1, EN / IEC 62040-2, Energy Star 1.0 (EU), RCM, TÜV, VDE |
| Kit montare rack | Da |
| Cabluri incluse | RS-232, Cablu USB |
| Card management inclus | Nu |
| Manual | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, Green Premium |
| Lățime | 432 |
| Adâncime | 477 |
| Înălţime | 86 |
| Greutate | 26,1 |
| CD sursă | Da |
| Lăţime de ambalaj | 594 |
| Adâncimea de ambalaj | 603 |
| Înălţime de ambalaj | 251 |
| Greutatea pachetului | 31,9 |
| Produse per palet | 8 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 1416,6 |
| Tensiune de ieşire | 230 |










