APC Smart-UPS 2200VA, Tower, LCD 230V with SmartConnect Port
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 2200VA / 1980W
7.004,38 lei TVA inclus.
APC Smart-UPS 2200VA, Line-Interactive, 2,2 kVA, 1980 W, Sinusoidal, 151 V, 302 V
1 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Rackable | No |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Battery recharge time | 3 h |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Width | 197 mm |
| Serial ports quantity | 1 |
| Response time | 6 ms |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| USB port type | USB Type-A |
| Products per pallet | 9 pc(s) |
| Height | 43.5 mm |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Form factor | Tower |
| Capacitate putere UPS | 1980W |
| Capacitate Rack | None |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Serial interface | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Waveform | Sine |
| Noise level | 45 dB |
| Battery life (max) | 5 year(s) |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Software CD | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| Input operation voltage (min) | 151 V |
| Input operation voltage (max) | 302 V |
| Surge energy rating | 365 J |
| Auto-restart | Yes |
| AC outlets quantity | 9 AC outlet(s) |
| SmartSlot | Yes |
| Cables included | RS-232, USB cable |
| Sustainability certificates | Green Premium |
| Package width | 381 mm |
| Package depth | 762 mm |
| Package height | 699 mm |
| Output power capacity | 2.2 kVA |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 5% |
| Output power | 1980 W |
| Power protection features | Over voltage, Overload |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Low battery alarm, Battery replacement |
| Typical backup time at full load | 8.7 min |
| Typical backup time at half load | 25 min |
| Certification | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, VDE |
| Weight | 48.8 kg |
| Package weight | 61.9 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 3715.93 |
| UPS-Management | No |
| Depth | 54.4 mm |
| Producator | APC |
| Topologie UPS | Line-Interactive |
| Garantie | |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 2,2 |
| Puterea de ieşire | 1980 |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 151 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 302 |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 |
| Gradul de energie în sarcină | 365 |
| Timp de răspuns monitor | 6 |
| De urgenţă Power Off (EPO) | Da |
| Tensiune ieșire THD | 5 |
| Nivel zgomot | 45 |
| Caracteristici protecție curent | Surplus de tensiune, Supra-încărcare |
| Alarme sonore | Da |
| Mod alarmă perceptibilă | Alarmă baterie pornită, Alarmă baterie descărcată, Înlocuire baterie |
| Repornire automată | Da |
| Tipuri ieșire AC | IEC 60320 |
| Cantitatea Outlets | 9 |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Tip port USB | USB Tip-A |
| Interfață în serie | Da |
| Cantitatea Serial porturi | 1 |
| Ethernet LAN | Da |
| SmartSlot | Da |
| SmartConnect port | Da |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Timp tipice de backup la sarcină maximă | 8,7 |
| Timp tipice de backup la jumătate de sarcină | 25 |
| Durată baterie (max) | 5 |
| Baterie timp de reîncărcare | 3 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip de afișaj | LCD |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 – 45 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 15000 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, VDE |
| Cabluri incluse | RS-232, Cablu USB |
| Card management inclus | Nu |
| Certificate de sustenabilitate | Green Premium |
| Lățime | 197 |
| Adâncime | 544 |
| Înălţime | 435 |
| Greutate | 48,8 |
| CD Software | Da |
| Lăţime de ambalaj | 381 |
| Adâncimea de ambalaj | 762 |
| Înălţime de ambalaj | 699 |
| Greutatea pachetului | 61,9 |
| Produse per palet | 9 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 3715,93 |










