APC Smart-UPS 3000VA Rack Mount, LCD 3000VA, 230V with SmartConnect Port
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive cu Smart Conect / sinusoidala
11.387,55 lei TVA inclus.
APC SMT3000RMI2UC, Line-Interactive, 3 kVA, 2700 W, Sinusoidal, 151 V, 302 V
21 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Rackable | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Capacitate putere UPS | 2700W |
| Compliance certificates | RoHS |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| LED indicators | Status |
| Quick installation guide | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Battery recharge time | 3 h |
| Package width | 600 mm |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Height | 86 mm |
| Cable length | 2 m |
| Package height | 254 mm |
| Rack mount kit | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Serial interface | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Waveform | Sine |
| Efficiency | 98.9% |
| Battery life (max) | 5 year(s) |
| Hot-swap battery | Yes |
| Automatic battery test | Yes |
| Cold start | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Software CD | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Nominal output voltage | 230 V |
| Nominal input voltage | 230 V |
| Output power | 2700 W |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| AC outlet types | C13 coupler, C19 coupler |
| Power plug | C20 coupler |
| Rack capacity | 2U |
| Output power capacity | 3 kVA |
| Input operation voltage (min) | 151 V |
| Input operation voltage (max) | 302 V |
| Auto-restart | Yes |
| AC outlets quantity | 9 AC outlet(s) |
| SmartSlot | Yes |
| Cables included | RS-232, USB cable |
| Sustainability certificates | Green Premium |
| Noise level | 55 dB |
| Serial interface type | RJ-45 |
| Form factor | Rackmount |
| Width | 432 mm |
| Depth | 683 mm |
| Package depth | 980 mm |
| Number of output IEC jumpers | 3 |
| Typical backup time at half load | 11.5 min |
| Surge energy rating | 320 J |
| Hold time (min) | 4 ms |
| Hold time (max) | 8 ms |
| Battery capacity | 547 VAh |
| Typical backup time at full load | 3.2 min |
| Certification | CE, EAC, EN 60950, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, GS Mark, IRAM, RCM, VDE, WEEE, REACH, PEP, EOLI |
| Weight | 44.3 kg |
| Bundled software | Powershute Business Edition |
| Package weight | 51.7 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 2968.55 |
| UPS-Management | No |
| Topologie UPS | Line-Interactive |
| Producator | APC |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 3 |
| Garantie | |
| Puterea de ieşire | 2700 |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 151 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 302 |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 |
| Reglare Automată de Tensiune (AVR) | Da |
| Gradul de energie în sarcină | 320 |
| Timp durată (min) | 4 |
| Timp durată (max) | 8 |
| Eficiență | 98,9 |
| Nivel zgomot | 55 |
| Alarme sonore | Da |
| Repornire automată | Da |
| Tipuri ieșire AC | Conector C13, Conector C19 |
| Priza de putere | Conector C20 |
| Cantitatea Outlets | 9 |
| Numărul de ieşire jumperi IEC | 3 |
| Port USB | Da |
| Interfață în serie | Da |
| Tipul de interfata serial | RJ-45 |
| Ethernet LAN | Da |
| SmartSlot | Da |
| SmartConnect port | Da |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Capacitate baterie | 547 |
| Timp tipice de backup la sarcină maximă | 3,2 |
| Timp tipice de backup la jumătate de sarcină | 11,5 |
| Durată baterie (max) | 5 |
| Baterie timp de reîncărcare | 3 |
| Acumulator prea cald-swap | Da |
| Test automat de baterie | Da |
| Pornire la rece | Da |
| Factorul de formă | Rackmount |
| Capacitate portbagaj | 2U |
| Lungime cablu | 2 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip de afișaj | LCD |
| Indicatori LED-uri | Status |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 – 45 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 15000 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | CE, EAC, EN 60950, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, GS Mark, IRAM, RCM, VDE, WEEE, REACH, PEP, EOLI |
| Kit montare rack | Da |
| Cabluri incluse | RS-232, Cablu USB |
| Card management inclus | Nu |
| Ghid de instalare rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | Green Premium |
| Lățime | 432 |
| Adâncime | 683 |
| Înălţime | 86 |
| Greutate | 44,3 |
| CD Software | Da |
| Software în grup | Powershute Business Edition |
| Lăţime de ambalaj | 600 |
| Adâncimea de ambalaj | 980 |
| Înălţime de ambalaj | 254 |
| Greutatea pachetului | 51,7 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 2968,55 |
| Tensiunea nominală de ieşire | 230 |
| Tensiunea nominală de intrare | 230 |










