Output power capacity
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 2200VA / 1980W
9.709,04 lei TVA inclus.
APC Smart-UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with SmartConnect, Line-Interactive, 2,2 kVA, 1980 W, Sinusoidal, 151 V, 302 V
5 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Rackable | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Products per pallet | 8 pc(s) |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Battery recharge time | 3 h |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Response time | 6 ms |
| Package width | 600 mm |
| Product colour | Black, Metallic |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Height | 86 mm |
| Number of batteries supported | 1 |
| Cable length | 2 m |
| Package height | 254 mm |
| USB port type | USB Type-A |
| Rack mount kit | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate putere UPS | 1980W |
| Capacitate Rack | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Serial interface | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Waveform | Sine |
| Battery life (max) | 5 year(s) |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Software CD | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Rack capacity | 2U |
| Input operation voltage (min) | 151 V |
| Input operation voltage (max) | 302 V |
| AC outlets quantity | 9 AC outlet(s) |
| SmartSlot | Yes |
| Cables included | RS-232, USB cable |
| Sustainability certificates | Green Premium |
| Noise level | 55 dB |
| Serial interface type | RJ-45 |
| Form factor | Rackmount |
| Width | 432 mm |
| Output power capacity | 2.2 kVA |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 5% |
| Output power | 1980 W |
| Surge energy rating | 375 J |
| Depth | 683 mm |
| Package depth | 980 mm |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Low battery alarm |
| Power protection features | Over voltage |
| Replacement battery cartridge | RBC43 |
| Certification | CE, EAC, EN 60950, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, GS Mark, IRAM, RCM, VDE, WEEE |
| Weight | 42.3 kg |
| Package weight | 49.7 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 3416.11 |
| UPS-Management | No |
| Topologie UPS | Line-Interactive |
| Producator | APC |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 2,2 |
| Garantie | |
| Puterea de ieşire | 1980 |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 151 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 302 |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 |
| Gradul de energie în sarcină | 375 |
| Timp de răspuns monitor | 6 |
| Tensiune ieșire THD | 5 |
| Nivel zgomot | 55 |
| Caracteristici protecție curent | Surplus de tensiune |
| Alarme sonore | Da |
| Mod alarmă perceptibilă | Alarmă baterie pornită, Alarmă baterie descărcată |
| Tipuri ieșire AC | IEC 60320 |
| Cantitatea Outlets | 9 |
| Port USB | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Tip port USB | USB Tip-A |
| Interfață în serie | Da |
| Tipul de interfata serial | RJ-45 |
| Ethernet LAN | Da |
| SmartSlot | Da |
| SmartConnect port | Da |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Durată baterie (max) | 5 |
| Baterie timp de reîncărcare | 3 |
| Cartuş de înlocuire baterie | RBC43 |
| Factorul de formă | Rackmount |
| Capacitate portbagaj | 2U |
| Lungime cablu | 2 |
| Culoarea produsului | Negru, Metalic |
| Tip de afișaj | LCD |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 – 45 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 15000 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | CE, EAC, EN 60950, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, GS Mark, IRAM, RCM, VDE, WEEE |
| Kit montare rack | Da |
| Cabluri incluse | RS-232, Cablu USB |
| Card management inclus | Nu |
| Certificate de sustenabilitate | Green Premium |
| Lățime | 432 |
| Adâncime | 683 |
| Înălţime | 86 |
| Greutate | 42,3 |
| CD Software | Da |
| Lăţime de ambalaj | 600 |
| Adâncimea de ambalaj | 980 |
| Înălţime de ambalaj | 254 |
| Greutatea pachetului | 49,7 |
| Produse per palet | 8 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 3416,11 |










