Ideal UPS for servers, point-of-sale, routers, switches, hubs and other network devices.
UPS APC Smart-UPS SMT line-interactive / sinusoidala 750VA / 500W
2.267,83 lei TVA inclus.
APC SMT750IC, Line-Interactive, 0,75 kVA, 500 W, Sinusoidal, 151 V, 302 V
20 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Ideal UPS for servers, point-of-sale, routers, switches, hubs and other network devices.
Informații suplimentare
| Rackable | No |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Product colour | Black |
| Manual | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| LED indicators | Status |
| Quick installation guide | Yes |
| Width | 138 mm |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Battery recharge time | 3 h |
| Height | 15.7 mm |
| Package weight | 14.2 kg |
| Display type | LCD |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Package height | 301 mm |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate putere UPS | 500W |
| Capacitate Rack | None |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Efficiency | 98% |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Waveform | Sine |
| Battery life (max) | 5 year(s) |
| Hot-swap battery | Yes |
| Automatic battery test | Yes |
| Cold start | Yes |
| Form factor | Tower |
| Cable length | 1.83 m |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Input operation voltage (min) | 151 V |
| Input operation voltage (max) | 302 V |
| Auto-restart | Yes |
| Number of output IEC jumpers | 2 |
| SmartSlot | Yes |
| Sustainability certificates | Green Premium |
| Noise level | 40 dB |
| Output power capacity | 0.75 kVA |
| Output power | 500 W |
| Surge energy rating | 540 J |
| Typical backup time at full load | 4.6 min |
| Typical backup time at half load | 15.8 min |
| Certification | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, UL 1778, VDE, REACH, PEP, EOLI |
| Cables included | USB cable |
| Depth | 358 mm |
| Weight | 13.2 kg |
| Bundled software | Powershute Serial Edition |
| Package width | 278 mm |
| Package depth | 499 mm |
| Products per pallet | 24 pc(s) |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 639.93 |
| UPS-Management | No |
| Topologie UPS | Line-Interactive |
| Producator | APC |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 0,75 |
| Garantie | |
| Puterea de ieşire | 500 |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 151 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 302 |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 |
| Reglare Automată de Tensiune (AVR) | Da |
| Gradul de energie în sarcină | 540 |
| Eficiență | 98 |
| Nivel zgomot | 40 |
| Alarme sonore | Da |
| Repornire automată | Da |
| Tipuri ieșire AC | Conector C13 |
| Priza de putere | Conector C14 |
| Cantitatea Outlets | 6 |
| Numărul de ieşire jumperi IEC | 2 |
| Port USB | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| SmartSlot | Da |
| SmartConnect port | Da |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Timp tipice de backup la sarcină maximă | 4,6 |
| Timp tipice de backup la jumătate de sarcină | 15,8 |
| Durată baterie (max) | 5 |
| Baterie timp de reîncărcare | 3 |
| Acumulator prea cald-swap | Da |
| Test automat de baterie | Da |
| Pornire la rece | Da |
| Cartuş de înlocuire baterie | rbc48 |
| Factorul de formă | Tower |
| Lungime cablu | 1,83 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip de afișaj | LCD |
| Indicatori LED-uri | Status |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 – 45 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 15000 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, UL 1778, VDE, REACH, PEP, EOLI |
| Cabluri incluse | Cablu USB |
| Card management inclus | Nu |
| Manual | Da |
| Ghid de instalare rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | Green Premium |
| Lățime | 138 |
| Adâncime | 358 |
| Înălţime | 157 |
| Greutate | 13,2 |
| Software în grup | Powershute Serial Edition |
| Lăţime de ambalaj | 278 |
| Adâncimea de ambalaj | 499 |
| Înălţime de ambalaj | 301 |
| Greutatea pachetului | 14,2 |
| Produse per palet | 24 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 639,93 |










