Microfine toner for 12500 pages A4. Capacity of starter toner is 6,000 pages A4, Average continuous toner yield in accordance with ISO/IEC 19752
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | ECOSYS M3040dn, ECOSYS M3540dn, FS-2100D, FS-2100DN, FS-4100DN, FS-4200DN, FS-4300DN |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Randament pagină toner negru | 12500 pagini |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Kyocera |
| Culoarea produsului | Negru |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80% |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 40 °C |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 – 80% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 120 mm |
| Adâncime | 330 mm |
| Înălţime | 120 mm |
| Alte caracteristici | |
| Culoare | Nu |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Notă de subsol de randament a paginii | ISO/IEC 19798 |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |



