All-in-One Lenovo Yoga AIO 32ILL10 31.5″ UHD (3840×2160) IPS 495nits, 97% DCI-P3, 3-side Borderless, DisplayHDR™ 600, Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB, video NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , None, Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, Porturi: Rear: 1x Thunderbolt™ 4; 1x USB-C® (USB 10Gbps / 3.2 Gen 2); 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x power connector, 300W 89% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, Ultraslim Wireless Keyboard, Grey, English (UK), Ultraslim Wireless Mouse, Grey, 2Wx2 tweeter + 5Wx2 woofer, Harman/kardon, Camera: 5.0MP + IR, Storm Grey, greutate 8.5 kg, dimensiuni 724.04 x 253.02 x 543.1 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in, Windows® 11 Home, Romanian / English, Green Certifications: ErP Lot 3/7; RoHS compliant
All-in-One Consumer Lenovo Yoga AIO 32ILL10 cu procesor Intel Core
12.578,57 lei TVA inclus.
Lenovo Yoga AIO 32ILL10, 80 cm (31.5″), 4K Ultra HD, Intel Core Ultra 7, 32 Giga Bites, 1 TB, Windows 11 Home
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| HDMI | 1 |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Resolution | UHD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 HOME |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 32GB |
| Video | RTX 4050 |
| Max Memory | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Optical | None |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Microphone | 2x, Array |
| Bundled software | None |
| Storage | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6 |
| Case Color | Storm Grey |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| AI PC Category | Copilot+ PC |
| Card Reader | None |
| Operating System | Windows® 11 Home, Romanian / English |
| Base Warranty | 2-year, Courier or Carry-in |
| Bundled Accessories | None |
| Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD |
| Model placa video | RTX 4050 |
| Pen | Pen Not Supported |
| WWAN | Non-WWAN |
| Expansion Slots | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Stand | Monitor Stand |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| Camera | 5.0MP + IR |
| Power Supply | 300W 89% Adapter |
| Keyboard | Ultraslim Wireless Keyboard, Grey, English (UK) |
| Mouse | Ultraslim Wireless Mouse, Grey |
| Wireless Charger | Wireless Charger |
| Form factor | AIO (31.5 inches) |
| Dimensions (WxDxH) | 724.04 x 253.02 x 543.1 mm (28.5 x 9.96 x 21.38 inches) |
| Included Upgrade | 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in |
| Display | 31.5 UHD (3840×2160) IPS 495nits, 97% DCI-P3, 3-side Borderless, DisplayHDR™ 600 |
| Green Certifications | ErP Lot 3/7 |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| NPU | Integrated Intel® AI Boost, up to 47 TOPS |
| Memory | 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory |
| Numar Nuclee | 8 |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| USB Type A | Da |
| Tip stocare | |
| Tip placa video | |
| Serie placa video | GeForce |
| Culoare | |
| Diagonala display | |
| Tip display | UHD |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Home |
| Capacitate RAM | 32 GB |
| Model GPU | RTX 4050 |
| Tip RAM | non-ECC |
| Tip Memorie | GDDR6 |
| AIO-Screen-Size | 32” |
| Speakers | 2Wx2 tweeter + 5Wx2 woofer, harman/kardon |
| Model procesor | 258V |
| Rear Ports | 1x Thunderbolt™ 4 |
| Destinat pentru | |
| Tip procesor | |
| Copilot+ PC | Da |
| DisplayPort | N/A |
| Ethernet (RJ-45) | N/A |
| Producator placa video | nVidia |
| Frecventa procesor | 2.20 GHz |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Slot M.2 | Da |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Numar thread-uri | 8 |
| Sistem de operare | |
| Capacitate memorie video | 6 GB |
| Microfon integrat | 2x, Array |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Suport TPM | TPM 2.0 |
| Versiune OS | 64 bit – Romanian / English |
| Rezoluție | 3840 x 2160 pixeli |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip Boxe | Stereo |
| Tip carcasă | All-In-One |
| Ecran | LED Backlit |
| Tip | Dedicata |
| Familie placa video | GeForce |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Eficienta | 89 % |
| Software inclus | Da |
| Tehnologie | |
| Sunet | High Definition (HD) Audio |
| Sloturi memorie | Nu |
| Altele | M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Greutate | 8.5 kg |
| Audio | 1 x combo |
| Sursa | 300 W |
| Weight | Around 8.5 kg (18.74 lbs) |
| Nucleu | Lunar Lake |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc Graphics 140V |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 47 TOPS |
| USB Type-C | 1x USB-C (USB 10Gbps / 3.2 Gen 2) |
| Socket procesor | 2833 |
| Max TDP | 37 W |
| Format | |
| Webcam integrat | 5.0MP + IR |
| Frecventa memorie | 8533 MHz |
| Putere | 2 x 2W tweeter + 2 x 5W woofer |
| Tehnologii | Harman/kardon |
| LAN | Nu |
| Dimensiune | 724.04 x 253.02 x 543.1 mm |
| USB 3.1 | 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 |
| Tastatura | Ultraslim Wireless Keyboard, Grey, English (UK) |
| Accesorii incluse | Monitor StandWireless Charger |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |









