All-in-One Lenovo Yoga AIO 32ILL10 31.5″ UHD (3840×2160) IPS 495nits, 97% DCI-P3, 3-side Borderless, DisplayHDR™ 600, Intel® Core™ Ultra 7 256V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB, video Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , None, Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, Porturi: Rear: 1x Thunderbolt™ 4; 1x USB-C® (USB 10Gbps / 3.2 Gen 2); 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x power connector, 170W 89% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, Euterpe Wireless Keyboard, Grey, English (UK), Ultraslim Wireless Mouse, Grey, 2Wx2 tweeter + 5Wx2 woofer, Harman/kardon, Camera: 5.0MP + IR, Storm Grey, greutate 8.5 kg, dimensiuni 724.04 x 253.02 x 543.1 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Courier/Carry-in, Windows® 11 Home, Romanian / English, Green Certifications: ErP Lot 3/7; RoHS compliant
All-in-One Consumer Lenovo Yoga AIO 32ILL10 cu procesor Intel Core
9.344,30 lei TVA inclus.
Lenovo Yoga AIO 32ILL10, 80 cm (31.5″), 4K Ultra HD, Intel Core Ultra 7, 16 Giga Bites, 1 TB, Windows 11 Home
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| HDMI | 1 |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Resolution | UHD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 HOME |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Microphone | 2x, Array |
| Storage | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Case Color | Storm Grey |
| AI PC Category | Copilot+ PC |
| Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD |
| Stand | Monitor Stand |
| Keyboard | Ultraslim Wireless Keyboard, Grey, English (UK) |
| Mouse | Ultraslim Wireless Mouse, Grey |
| Form factor | AIO (31.5 inches) |
| Dimensions (WxDxH) | 724.04 x 253.02 x 543.1 mm (28.5 x 9.96 x 21.38 inches) |
| Display | 31.5 UHD (3840×2160) IPS 495nits, 97% DCI-P3, 3-side Borderless, DisplayHDR™ 600 |
| Green Certifications | ErP Lot 3/7 |
| NPU | Integrated Intel® AI Boost, up to 47 TOPS |
| Graphics | Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V |
| Numar Nuclee | 8 |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 256V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| Memory | 16GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Tip placa video | |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| USB Type A | Da |
| Producator placa video | Intel |
| Tip stocare | |
| Culoare | |
| Diagonala display | |
| Tip display | UHD |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Home |
| Tip RAM | non-ECC |
| AIO-Screen-Size | 32” |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Speakers | 2Wx2 tweeter + 5Wx2 woofer, harman/kardon |
| Rear Ports | 1x Thunderbolt™ 4 |
| Destinat pentru | |
| Tip procesor | |
| Copilot+ PC | Da |
| DisplayPort | N/A |
| Ethernet (RJ-45) | N/A |
| Model procesor | 256V |
| Frecventa procesor | 2.20 GHz |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Slot M.2 | Da |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Numar thread-uri | 8 |
| Sistem de operare | |
| Microfon integrat | 2x, Array |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Suport TPM | TPM 2.0 |
| Versiune OS | 64 bit – Romanian / English |
| Rezoluție | 3840 x 2160 pixeli |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Tip Boxe | Stereo |
| Tip carcasă | All-In-One |
| Ecran | LED Backlit |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Eficienta | 89 % |
| Software inclus | Da |
| Tehnologie | |
| Sunet | High Definition (HD) Audio |
| Sloturi memorie | Nu |
| Altele | M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Greutate | 8.5 kg |
| Audio | 1 x combo |
| Weight | Around 8.5 kg (18.74 lbs) |
| Nucleu | Lunar Lake |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc Graphics 140V |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 47 TOPS |
| Model placa video | 140V |
| USB Type-C | 1x USB-C (USB 10Gbps / 3.2 Gen 2) |
| Socket procesor | 2833 |
| Max TDP | 37 W |
| Format | |
| Webcam integrat | 5.0MP + IR |
| Frecventa memorie | 8533 MHz |
| Familie placa video | Arc Graphics |
| Putere | 2 x 2W tweeter + 2 x 5W woofer |
| Tehnologii | Harman/kardon |
| LAN | Nu |
| Dimensiune | 724.04 x 253.02 x 543.1 mm |
| Sursa | 170 W |
| USB 3.1 | 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 |
| Tastatura | Ultraslim Wireless Keyboard, Grey, English (UK) |
| Accesorii incluse | Monitor StandWireless Charger |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |









