All-in-One Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 AIO (24 inches), 23.8″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB, Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB, RAM 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5200, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® UHD Graphics, Optic: None, Card reader: No card readerIntegrated 100/1000M, WLAN: Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2, Bluethooth: BT5.2, Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), Source: 90W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 3Wx2, Camera: 5.0MP, Color: Luna Grey, Weight Around 6.0 kg, Dimensions 540 x 192 x 431 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in, 3Y Onsite from 1Y Courier/Carry In SEE (CPN), OS: None
All-in-One Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 AIO (24
3.771,19 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5, 60,5 cm (23.8″), Full HD, Intel® Core™ i5, 8 Giga Bites, 512 Giga Bites, Gri
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| RAM | 8GB |
| AIO-Format | Regular |
| Graphics | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Optical | None |
| Microphone | 2x, Array |
| Bundled software | None |
| Operating System | None |
| Base Warranty | 1-year, Courier or Carry-in |
| Processor | Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Card Reader | No card reader |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| WLAN + Bluetooth | Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Case Color | Luna Grey |
| Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Speakers | 3Wx2 |
| Power Supply | 90W 89% Adapter |
| Expansion Slots | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Memory | 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Max Memory | Up to 32GB DDR5-5200 |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec |
| Camera | 5.0MP |
| Keyboard | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Stand | Monitor Stand |
| Mounting | None |
| Wireless Charger | None |
| Rear Ports | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Left Ports | 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only |
| Chassis Intrusion Switch | No chassis intrusion switch |
| Included Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN) |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| System Management | None |
| Form factor | AIO (23.8 inches) |
| Dimensions (WxDxH) | 540 x 192 x 431 mm (21.25 x 7.56 x 16.97 inches) |
| Display | 23.8 FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB |
| Physical Locks | Kensington® Security Slot™, 3 x 7 mm |
| Green Certifications | ErP Lot 3/7 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 (FHD) |
| Tip display | FHD |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| USB Type A | Da |
| USB Type-C | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Culoare | |
| Webcam integrat | Nu |
| AIO-CPU | Intel-i5 |
| AIO-Screen-Size | 24" |
| Destinat pentru | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| Memory slots | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Weight | Around 6.0 kg (13.23 lbs) |
| Diagonala display | |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | |
| Ecran tactil | Nu |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Luminozitate afişaj | 250 |
| Tip panel | IPS |
| Model culori RGB | sRGB |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Gamă de culori | 99 |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Generație procesor | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Model procesor | 13420H, i5-13420H |
| Nuclee procesor | 8 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 12 |
| Frecvență boost procesor | 4,6 |
| Nuclee performanță | 4 |
| Nuclee eficiente | 4 |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 4,6 |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 3,4 |
| Memorie cache procesor | 12 |
| Tip procesor cache | Cache inteligent |
| Putere bază procesor | 45 |
| Putere turbo maximă | 95 |
| Unitate de procesare neurală (NPU) | Nu |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip de memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Maximum de memorie internă | 32 |
| Sloturi pentru memorii | 2 |
| Tip sloturi de memorie | SO-DIMM |
| Memorie viteza de ceas | 5200 |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 8 |
| Factor de formă memorie | DIMM/SO-DIMM |
| Capacitate totală de stocare | 512 |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 512 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Tip stocare | |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Cititor card integrat | Nu |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Placă grafică | Intel® UHD Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel® UHD Graphics |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 6 |
| Microfon încorporat | Da |
| Cip audio | Realtek ALC233-CG |
| Cameră încorporată | Da |
| Megapixeli totali | 5 |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producător controler WLAN | Intel |
| Model controller WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 100,1000 |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 1 |
| HDMI | 2 |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Nume culoare | Luna Grey |
| Culoarea produsului | Gri |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Tipul de produs | PC all-in-one (multifuncțional) |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel SoC |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Sistem de operare | |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 90 |
| Lăţime (cu stand) | 540 |
| Adâncime (cu stand) | 192 |
| Înălţime (cu stand) | 431 |
| Greutate | 6 |
| Mouse inclus | Da |
| Conectivitate mouse | Prin cablu |
| Tastatură inclusă | Da |
| Conectivitate tastatură | Prin cablu |
| Limbă tastatură | Englez |










