Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel); 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel® Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB; Video Integrated Intel® Arc™ 140T GPU Functions as Intel Graphics; RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600; 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN, Camera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2×2; BT5.3, WWAN (3G/4G): Non-WWAN, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2×2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB- C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3-pin)Battery Integrated 64Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black; Weight Starting at 1.34kg; Dimensions 313 x 220.3 x 10.1/15.25 (front/rear), 19.7 (maximum) mm; 12.32 x 8.67 x 0.40/0.60 (front/rear), 0.78 (maximum) inches, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 1Y Premier WHB (CPN), 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN), OS: None
Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel); 14" WUXGA (1920×1200)
5.787,02 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel), Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14″), 1920 x 1200 Pixel, 16 Giga Bites, 1 TB, Negru
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Serie placa video | Intel Arc Graphics |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Numar Nuclee | 16 |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Card Reader | Nu |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model placa video | Intel Arc 140T |
| Greutate | 1.34 kg |
| Frecvență | 5600 MHz |
| Luminozitate | 300 niti |
| Camera Web | FHD |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Putere maxima disipata | 115 W |
| Format | |
| Placa Video | Intel |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Frecventa procesor | 2.00 GHz |
| Tipul de produs | Laptop |
| Numar thread-uri | 16 |
| Culoarea produsului | Negru |
| USB 3.0 | 1 |
| Factorul de formă | Clapetă |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Material carcasă | Aluminiu |
| Diagonala display | |
| Tastatura numerica | Nu |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Ecran tactil | Nu |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli, WUXGA |
| Serie video | Arc |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Tip panel | IPS |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Retroiluminare LED | Da |
| Raport de aspect nativ | 16:10 |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Caracteristici speciale | MIL-STD-810H military test passed |
| Luminozitate afişaj | 300 |
| Kensington lock | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Model culori RGB | NTSC |
| Alte specificatii | 45% NTSC |
| Gamă de culori | 45 |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| USB 3.1 | 1 |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Model procesor | 255H |
| Parola HDD/SSD | Da |
| DisplayPort | 1 (via USB 4 Tip-C) |
| Nuclee procesor | 16 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Tip de memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Memorie viteza de ceas | 5600 |
| Retea | 1 Gbps |
| Factor de formă memorie | SO-DIMM |
| Functii camera Web | 1080p + IR Hybrid cu Privacy Shutter |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 16 |
| Cache | 24 MB |
| Maximum de memorie internă | 64 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc 140T |
| Capacitate totală de stocare | 1 |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 13 TOPS |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 1 |
| Cititor amprenta | Da, Touch Style, Match-on-Chip, integrat in butonul Power |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 1TB SSD M.2, Da |
| Putere_ | 64 Wh |
| Tehnologii Audio | Dolby Atmos, audio by HARMAN |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Alimentator | 65W USB Tip-C (3-pin) |
| Model video | 140T |
| Tip stocare | |
| Dimensiuni | 313 x 220.3 x 10.1/15.25 – 19.7 mm |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Frecventa turbo max | 5.10 GHz |
| Cititor card integrat | Nu |
| Nucleu | Arrow lake |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Layout tastatura | English (EU) |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Putere | 64 Wh |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Arc 140T |
| Cip audio | Senary SN6147 |
| Tehnologie | |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Puterea difuzorului | 2 |
| Microfon încorporat | Da |
| Producator | LENOVO |
| Numarul de microfoane | 2 |
| Garantie | |
| Cameră foto frontală | Da |
| Rezoluție cameră foto frontală | 1920 x 1080 |
| Tip cameră frontală HD | Full HD |
| Cameră infraroșu (IR) | Da |
| Cameră intimitate | Da |
| Tip confidențialitate | Obturator vizibilitate |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Model controller WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producător controler WLAN | Intel |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 100,1000 |
| BLUETOOTH | 5.3, Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Nu |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A | 1 |
| Număr porturi USB 3.2 Gen 2x2 Tip-C | 1 |
| Ethernet LAN | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Thunderbolt | Da |
| Port combo caști/microfon | Da |
| USB Sleep-and-Charge | Da |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel SoC |
| Aparat de | ThinkPad UltraNav |
| Tastatură numerică | Nu |
| Retroiluminare tastatură | Da |
| Limbă tastatură | Englez |
| Sistem de operare | |
| Capacitate baterie | 64 |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 65 |
| USB-C | 1 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort), Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Cititor de amprente | Da |
| Cititor smart card | Nu |
| Windows Hello | Da |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Certificare | TCO,RoHS |
| Lățime | 313 |
| Adâncime | 220,3 |
| Înălţime (faţă) | 1,01 |
| Înălţime (spate) | 1,52 |
| Greutate | 1,34 |
| Adaptor AC legat | Da |




















