Desktop ASUS ExpertCenter D7,1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 8GB DDR5 U-DIMM *2, Intel® Core™ i7-14700 Processor 2.1GHz (33MB Cache, up to 5.3GHz, 20 cores, 28 Threads),Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Intel® B760 Chipset, Small form factor, Black, DVD writer 8X, Intel WGI219V 10/100/1000 Mbps, non-vPro, High Definition 7.1 Channel Audio, 330W power supply (80+ Platinum, peak 660W), 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 1x HDMI 1.4, 1x VGA Port, 1x Displayport 1.4, 1x 7.1 channel audio (microphone, line-out, Line-in), 1x Kensington lock, 1x Padlock loop, 3x USB 2.0 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x FLEX I/O port (DP1.4 HBR3), Front I/O Ports: 1x Headphone, 1x 3.5 mm combo audio jack (Mic in or Headphone out), 2x USB 2.0 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 2*2 Type-C, 1x 2 in 1 card reader SD / MMC4 x SATA 6.0Gb/s ports, 1x PCIe® 4.0 x 16, 2x PCIe® 3.0 x 1, 1x M.2 2230 connector for storage, 1x M.2 2280 connector for storage, 1x M.2 connector for WiFi, 4x DDR5 U-DIMM slot, Wired keyboard (USB), Wired optical mouse (USB), Dimension: 09.30 x 29.60 x 30.90 cm (3.66″ x 11.65″ x 12.17″), Weight: 06.00 kg (13.23 lbs), System diagnosis, Fan profile, AppDeals, MyASUS, ASUS Business Manager, HDD User Password, Protection and Security, Kensington Security Slot™(7x 3mm), Padlock loop, Trusted Platform Module (Firmware TPM), DOS, 3Y PUR
Desktop ASUS ExpertCenter D7,1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD,
5.065,58 lei TVA inclus.
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-SSD | 1TB |
|---|---|
| Microsoft-OS | No |
| Display port | 1 |
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 8GB |
| Producător procesor | Intel |
| Tip procesor | |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip stocare | |
| Sistem Operare Desktop PC | Fara OS |
| Model procesor | 14700 |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Sloturi memorie | 4 |
| SSD | 1TB |
| Tip Memorie | GDDR6 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Numar Nuclee | 20 |
| Destinat pentru | |
| Producator placa video | nVidia |
| Memorie maxima | 128 GB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| USB 3.1 | 2 |
| Card Reader | Da |
| Numar thread-uri | 28 |
| Nucleu | Raptor Lake-R |
| Familie Procesor | Intel Core i7 din a paisprezecea generatie |
| Suport TPM | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Frecventa procesor | 2.10 GHz |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| USB 2.0 | 3 |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Sunet | HD Audio |
| LAN | 1 Gbps |
| Tastatura | Da, USB |
| Mouse | Da, USB |
| Recomandat | Small Office |
| Slot 1 | 8 GB |
| Slot 2 | 8 GB |
| Tip | Dedicata |
| Familie placa video | GeForce |
| Capacitate memorie video | 2 GB |
| Suport DirectX | Da |
| Kensington lock | Kensington Security Slot (7x 3mm) |
| Bay-uri 2.5-inch | 1 |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| SATA III | 4 |
| Chipset | Intel B760 |
| Casti | 1 |
| Sursa | 330 W – 80+ Platinum |
| Tip carcasă | SFF |
| Cache | 33 MB Intel Cache |
| Slot PCI Express x16 | 1 x PCIe 4.0 |
| Slot PCI Express x1 | 1 x PCIe 3.0 |
| Altele | 1 x Padlock loop1 x FLEX I/O port (DP1.4 HBR3) |
| Model placa video | GT1030 |
| Conectori | 1 x DVI1 x HDMI |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Dimensiune | 93.0 x 296.0 x 309.0 mm |
| Greutate | 06.00 kg |
| Redare card reader | SD / MMC |
| Audio | 1 |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Sistem de operare | |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen 2×2) |
| Producator | ASUS |
| Garantie |










