Monitor Samsung 32″ LS32CG510EUXEN, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 165Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 72%, VESA Wallmount: TBC, Tilt: TBC, HAS: 120mm, Pivot: Yes, Swivel: TBC, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Samsung 32" LS32CG510EUXEN, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81,
1.185,53 lei TVA inclus.
Samsung S32CG510EU, 81,3 cm (32″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 1 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Ethernet LAN | No |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Headphone out | No |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| HDR | Da |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Power cable length | 1.5 m |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Montare VESA | Nu |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Weight (without stand) | 4.5 kg |
| Built-in KVM switch | No |
| Picture-in-Picture | No |
| Works with Samsung Bixby | No |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| TV Plus | No |
| Tap view | No |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| ConnectShare (USB) | No |
| Wireless Dex support | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| Viewable size, vertical | 69.7 cm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1370310 |
| Width (with stand) | 719.2 mm |
| Depth (with stand) | 248.8 mm |
| Height (with stand) | 597.4 mm |
| Width (without stand) | 719.2 mm |
| Depth (without stand) | 93.7 mm |
| Height (without stand) | 434.8 mm |
| Destinat pentru | |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Remote control included | No |
| Cables included | AC, DisplayPort |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Wall mountable | Yes |
| Package depth | 192 mm |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Height adjustment | 12 cm |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| Power consumption (max) | 48 W |
| Package width | 800 mm |
| Package height | 540 mm |
| Package weight | 8.9 kg |
| HD type | Quad HD |
| Power consumption (typical) | 29.2 W |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Contrast |
| Rată maximă de reîmprospătare | 165 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 69,7 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| ConnectShare (USB) | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Nu |
| Comutator KVM încorporat | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| BLUETOOTH | Nu |
| Ethernet LAN | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -2 – 92 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Imagine în imagine | Nu |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 29 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 42 |
| Consum de energie (tipic) | 29,2 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 48 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 719,2 |
| Adâncime (cu stand) | 248,8 |
| Înălţime (cu stand) | 597,4 |
| Lățime (fără stand) | 719,2 |
| Adâncime (fără stand) | 93,7 |
| Înălțime (fără stand) | 434,8 |
| Greutate | 4,5, 6,2 |
| Lăţime de ambalaj | 800 |
| Adâncimea de ambalaj | 192 |
| Înălţime de ambalaj | 540 |
| Greutatea pachetului | 8,9 |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort |
| Telecomandă inclusă | Nu |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer |
| TV Plus | Nu |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Nu |
| Suportă Wireless Dex | Nu |
| Tap view | Nu |












































