Monitor Dahua 24″ DHI-LM24-P301A, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 6ms, Brightness (max): 320 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 98%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: +20° ~ -5°, HAS: 125mm, Pivot: Yes, Swivel: Yes, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB-C: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Dahua 24" DHI-LM24-P301A
1.275,96 lei TVA inclus.
Dahua Technology LM24-P301A, 60,5 cm (23.8″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 6 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Backlight type | Edge LED |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Audio output | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Ecran Curbat: | Da |
| AC (power) in | Yes |
| Colour gamut | 98% |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Depth (without stand) | 61 mm |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Input current | 2 A |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Display brightness (peak) | 300 cd/m² |
| Timp de răspuns monitor | 6 – 7 ms |
| Display brightness (typical) | 320 cd/m² |
| NTSC coverage (typical) | 102% |
| Adobe RGB coverage | 93% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1363937 |
| Width (without stand) | 539.6 mm |
| Height (without stand) | 324.5 mm |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Weight (without stand) | 5.8 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pixel Pitch | 0.2058 x 0.2058 mm |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Destinat pentru | |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | AC, HDMI |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Package type | Box |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (max) | 130 W |
| Package weight | 7.25 kg |
| HD type | Quad HD |
| Package depth | 127 mm |
| Package width | 779 mm |
| Package height | 397 mm |
| Power consumption (typical) | 2.7 W |
| Producator | DAHUA |
| Garantie |










