Monitor Dell 24″ P2424HT, 60.47 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 60 Hz , Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel Type: In- plane switching Technology, Backlight LED: Edgelight System, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch: (PPI) 93, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms gray-to-gray (Normal), 5 ms gray-to-gray (Fast), Brightness: 300 cd/m² (typical), Color depth: 16.78 million colors (6 bit+A-FRC), Color gamut: 99% sRGB, Adjustability: Height adjustable stand 110.52 mm, Tilt: -5° to 60°, Swivel: -30° to 30°, Slant adjust: -4° to 4°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm- behind attached VESA cover), Wall mount monitor using VESA compatible wall mount kit (100 mm x 100 mm) (sold separately), Connectivity: 1 x HDMI port version 1.4 (HDCP 1.4) (Supports up to FHD 1920 x 1080@60 Hz), 1 x DisplayPort version 1.2 (HDCP 1.4) (Supports up to FHD 1920 x 1080@ 60 Hz), 1 x USB-C 3.2 Gen1 upstream port (Alternate mode with DisplayPort 1.2, HBR, Power Delivery PD up to 90 W), 2 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream port, 1 x USB 3.2 Gen1 with BC 1.2 charging capability (up to 10W, 5V/2A), 1 x USB-C 3.2 Gen1 downstream port (Power Delivery up to 15W, 5V/3A), 1 x audio line out (3.5 mm jack), 1 x RJ45 port, Dell Display Manager (DDM) Compatibility: This monitor is compatible with Dell Display Manager, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Touch: Projected Capacitive System, Panel Diagonal: 23.8 inch, Touch point: Up to 10-point for Windows and MacOS and up to 3-point for Linux, Touch response time: 35 ms, Max supported resolution for touch: 32768 x 32768, Touch method Fingers, gloves (Latex), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Cable cover, Power cable, HDMI cable (1.8 meters)(For selected countries only), DP1.2 cable (DP to DP, 1.8 meters), Super speed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-C to Type-C upstream cable (C-C cable) (1.8 meter), Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-C to Type-A upstream cable (C-A cable) (1.8 meters), Quick Setup Guide, Safety, Environmental and Regulatory Information, Dimensions: Height (extended ): 431.50 mm (16.99 in.), Height (compressed): 320.98 mm (12.64 in.), Width: 538.80 mm (21.21 in.), Depth: 248.87 mm (9.80 in.), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell 24" P2424HT, 60.47 cm, 1920 x 1080, 60
1.811,14 lei TVA inclus.
DELL P Series P2424HT, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 8 ms, Negru, Argint
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | Yes |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| PAIA version | 1.3.2 |
| HDMI version | 1.4 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Low Blue Light technology | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 6 |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| RMS rated power | 3 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Boxe integrate | Da |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Touchscreen | Da |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Feet colour | Silver |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Cable management | Yes |
| AC (power) in | Yes |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| HDCP version | 1.4 |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Pixel density | 93 ppi |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| Height (without stand) | 321 mm |
| Colour depth | 6 bit |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Bezel width (bottom) | 1.86 cm |
| Horizontal scan range | 30 – 88 kHz |
| Tilt angle range | -5 – 60° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1465328 |
| Width (with stand) | 538.8 mm |
| Depth (with stand) | 248.9 mm |
| Height (with stand) | 431.5 mm |
| Weight (with stand) | 7.86 kg |
| Width (without stand) | 538.8 mm |
| Depth (without stand) | 54.1 mm |
| Weight (without stand) | 3.86 kg |
| Bezel width (side) | 5.88 mm |
| Bezel width (top) | 5.87 mm |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 633 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 149 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 397 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 53 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 177 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 456 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | DELL |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Da |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 8 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.78 milioane culori |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| Nivel pixel | 0,275 x 0,275 |
| Densitate pixeli | 93 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 88 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 75 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Diagonală zonă vizibilă | 60,5 |
| Diagonala display | |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 6 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99 |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Puterea RMS | 3 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru, Argint |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Da |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 11,1 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -30 – 30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 60 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 |
| Consum de energie (tipic) | 18 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 190 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 5000 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 538,8 |
| Adâncime (cu stand) | 248,9 |
| Înălţime (cu stand) | 431,5 |
| Lățime (fără stand) | 538,8 |
| Adâncime (fără stand) | 54,1 |
| Înălțime (fără stand) | 321 |
| Greutate | 3,86, 7,86 |
| Lățime ramă (lateral) | 5,88 |
| Lățime ramă (sus) | 5,87 |
| Lățime ramă (jos) | 1,86 |
| Greutatea pachetului | 10,8 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, USB tip A către USB tip C, USB tip C către USB tip C |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 633 |
| Emisii totale de Carbon, deviație standard (kg of CO2e) | 149 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 397 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 53 |
| Emisii de carbon (Consum Energetic) | 177 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 6 |
| Total emisii de Carbon, w/o faza de utilizare (kg of CO2e) | 456 |
| Versiune PAIA | 1.3.2 |
| Număr de porturi RJ-45 | 1 |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |










