Desktop Lenovo ThinkCentre neo 55s Gen 6 , AMD Ryzen™ AI 7 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3), RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe, Video: Integrated AMD Radeon™ 860M Graphics, Optic: None, Card reader: No Card Reader, Integrated 100/1000M, WLAN: None, Bluethooth: None, Rear Ports: 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On; 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4; 1x Ethernet (RJ-45); 1x line-out (3.5mm); Front Ports: 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging; 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microphone (3.5mm), Source: 200W 90%, USB, Calliope, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 1Wx1, Camera: None, Color: Raven Black, Weight 4.33 kg, Dimensions 89 x 274.8 x 336 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in, OS: None
Desktop Business Lenovo ThinkCentre neo 55s Gen 6 SFF cu
3.680,51 lei TVA inclus.
60 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 16GB |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Numar Nuclee | 8 |
| Producator placa video | AMD |
| Tip stocare | |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Fara OS |
| BLUETOOTH | Nu |
| Wireless | Nu |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Sloturi memorie | N/A |
| Placa video dedicata | Integrata |
| SSD | 512GB |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Producător procesor | AMD |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| DT-Format | SFF |
| DT-CPU | AMD |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| Sistem de operare | |
| Memorie maxima | 64 GB |
| USB 3.0 | 2 |
| Frecventa procesor | 2.00 GHz |
| Numar thread-uri | 16 |
| Frecventa turbo max | 5.00 GHz |
| Kensington lock | Da |
| Microfon | 1 |
| Suport TPM | Discrete TPM 2.0 |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 860M |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| PFC | Activ |
| Eficienta | 90% |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| Tip sloturi memorie | SO-DIMM |
| Compatibilitate DIMM | SO-DIMM |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Familie placa video | Radeon |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Suport DirectX | Da |
| Monitor inclus | Nu |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Tip carcasă | SFF |
| Socket procesor | FP8 |
| Tehnologie | |
| Model | ALC623 |
| Dimensiune | 89 x 274.8 x 336 mm |
| Greutate | 4.33 kg |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen 1) |
| Audio | 1 x line-out (3.5mm) |
| Tastatura | USB, Calliope, Black, English (EU) |
| Slot PCI Express x16 | 1 x Gen 4.0 |
| Slot M.2 | 3 x M.2 (2 pentru SSD, 1 pentru WLAN) |
| Sursa | 200 W |
| Putere | 1 x 1 W |
| Max TDP | 28 W |
| Cache | L2 Cache: 8MBL3 Cache: 16MB |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Familie Procesor | AMD Ryzen AI 7 300 Series |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 350 |
| Model placa video | AMD Radeon 860M |
| Nucleu | Krackan Point |
| Altele | Tip SSD: M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










