Laptop ASUS Vivobook S16, S3607VA-RP108 / 90NB1672-M007V0, ecran 16.0 inch WUXGA (1920×1200) 16:10 IPS-level LED Backlit 144Hz anti-glare non-touch, luminozitate 300 nits, 45% NTSC color gamut, screen-to-body ratio 89%, procesor Intel Core 5 Processor 210H 2.2GHz (12MB Cache, pana la 4.8GHz, 8 nuclee, 12 threads), grafica Intel UHD Graphics integrata, memorie 16GB DDR5 (8GB onboard + 8GB SO-DIMM, 1 slot disponibil), stocare 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD, Wi-Fi 6 802.11ax Dual Band 2×2 + Bluetooth 5.3, camera FHD cu IR function pentru Windows Hello si privacy shutter, tastatura Backlit Chiclet cu Num-key, touchpad Precision, porturi: 2xUSB 3.2 Gen1 Type-A, 2xUSB 3.2 Gen1 Type-C cu display/power delivery, 1xHDMI 1.4, 1×3.5mm combo audio jack, boxe integrate, microfon array integrat, securitate: IR webcam cu Windows Hello, BIOS password, TPM Firmware, baterie 70WHrs Li-ion, adaptor 65W Type-C (20V/3.25A), 35.70×25.06×1.59-1.79 cm, 1.70 kg, Matte Gray, fara OS preinstalat, certificare US MIL-STD 810H military-grade standard.
Laptop Consumer ASUS Vivobook S16 S3607VA, cu procesor Intel Core
4.611,14 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Cititor amprente | Nu |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| NB-CPU | Intel Core 5 |
| Destinat pentru | |
| Tip procesor | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 210H |
| Luminozitate | 300 niti |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Camera Web | FHD |
| Sistem de operare | |
| Suport TPM | Firmware TPM |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Putere maxima disipata | 115 W |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Placa Video | Intel |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Alimentator | 65 W |
| Tastatura | Chiclet |
| Layout tastatura | English |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Nr. sloturi | 1 |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Numar thread-uri | 12 |
| Tehnologie | |
| Multimedia | Da |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Serie video | UHD Graphics |
| Rata Refresh | 144 Hz |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Caracteristici speciale | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Memorie Integrata | 8 GB |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Numar celule | 4 |
| Tip SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Functii camera Web | 1080p + IR cu Privacy Shutter |
| Alte specificatii | 45% NTSC color gamut |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Putere | 70 Whr |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | 8GB |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | UHD Graphics |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Tip-C (Gen1) (DisplayPort / Power Delivery) |
| Dimensiuni | 357.0 x 250.6 x 15.9 – 18.7 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie |




