Laptop ASUS Vivobook S14, S3407VA-LY129 / 90NB1682-M00AH0, ecran 14.0 inch WUXGA (1920×1200) 16:10 IPS-level LED Backlit 60Hz anti-glare non-touch, luminozitate 300 nits, 45% NTSC color gamut, screen-to-body ratio 86%, TÜV Rheinland-certified, procesor Intel Core 5 Processor 210H 2.2GHz (12MB Cache, pana la 4.8GHz, 8 nuclee, 12 threads), grafica Intel UHD Graphics integrata, memorie 16GB DDR5 (8GB on board + 8GB SO-DIMM, 1 slot disponibil), stocare 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD, Wi-Fi 6 802.11ax Dual Band 2×2 + Bluetooth 5.3, camera FHD cu IR function si Windows Hello support, privacy shutter, porturi: 2xUSB 3.2 Gen1 Type-A, 2xUSB 3.2 Gen1 Type-C cu display/power delivery, 1xHDMI 1.4, 1×3.5mm combo audio jack, boxe integrate, microfon array integrat, tastatura backlit chiclet cu Copilot key, touchpad precision, securitate: IR webcam cu Windows Hello, TPM Firmware, BIOS password protection, McAfee, standard militar US MIL-STD 810H, baterie 70WHrs 4-cell Li-ion, adaptor 65W TYPE-C (20V/3.25A), 31.52×22.34×1.59-1.79 cm, 1.40 kg, Matte Gray (aluminum LCD cover, plastic top case, aluminum bottom case), fara OS preinstalat.
Laptop Consumer ASUS Vivobook S14 S3407VA, cu procesor Intel Core
4.499,28 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Greutate | 1.39 kg |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| NB-CPU | Intel Core 5 |
| Destinat pentru | |
| Tip procesor | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 210H |
| Luminozitate | 300 niti |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Camera Web | FHD |
| Sistem de operare | |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Putere maxima disipata | 115 W |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Alimentator | 65 W |
| Layout tastatura | English |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Tastatura numerica | Nu |
| Nr. sloturi | 1 |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Numar thread-uri | 12 |
| Tehnologie | |
| Multimedia | Da |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM) |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Alte specificatii | 45% NTSC |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Caracteristici speciale | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Memorie Integrata | 8 GB |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Numar celule | 4 |
| Tip SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu si plastic |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Familie Procesor | Intel Core 5 din a doua serie |
| Functii camera Web | 1080p cu privacy shutter + IR |
| Tastatura | Chiclet with Copilot key |
| Putere | 70 Whr |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | 8GB |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | UHD Graphics |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Tip-C (Gen1) (DisplayPort / Power Delivery) |
| Dimensiuni | 315.2 x 223.4 x 15.9 – 17.9 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie |




