Laptop Dell XPS 14 (DA14260), 14.0″, Non-Touch, 2K, 1-120Hz, 500 nits, Anti-Glare, Graphite, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 355 (8 cores, 12MB cache, up to 4.7 GHz), Intel(R) Graphics, 16GB LPDDR5x Dual Channel, 7467MT/s, 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, Intel(R) Killer(TM) Wi-Fi 7 BE211, 2×2, 802.11be, Bluetooth 6 wireless card, 100W USB-C adapter, 3-cell, 70 Wh, ExpressCharge Boost Capable, Graphite backlit English International keyboard, External ports: USB ports: 3 x Thunderbolt 4 USB-C ports with support for USB4 v1.0, DisplayPort 2.1 and USB Power Delivery 3.2, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 3 x Thunderbolt 4 USB-C ports with support for USB4 v1.0, DisplayPort 2.1 and USB Power Delivery 3.2, Media-card reader: None, Power-adapter port: DC-IN through one of the three Thunderbolt 4 USB-C ports, Security-cable slot: Supported through USB-C ports, Internal slots: M.2: 1 x M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive, Memory: Dual-channel on-board, LPDDR5X, 7467 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Minimum memory configuration: 16 GB, Dimensions and weight: Front height: 15.20 mm (0.60 in.), Width: 309.52 mm (12.19 in.), Depth: 209.71 mm (8.26 in.), Weight: 1.36 kg (3 lb), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, McAfee Business Protection 1-year, McAfee+ Premium 30-day trial, Activate Microsoft 365 – 30 Day Trial.
Laptop Consumer Dell XPS 14, cu procesor Intel Core Ultra
14.220,75 lei TVA inclus.
5 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Solid state drive | Da |
|---|---|
| Greutate | 1.36 kg |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| HDMI | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Cititor amprente | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tip display | IPS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor | |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | Da |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Numar celule | 3 |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Layout tastatura | English International |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| DisplayPort | 3 (via USB Tip-C) |
| Boxe | 4-way |
| Tastatura numerica | Nu |
| Luminozitate | 500 niti |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Multimedia | Da |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Numar thread-uri | 8 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Frecvență | 7467 MHz |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Culoare | |
| Cip AI integrat | Da |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Suport TPM | Da |
| Frecventa turbo max | 4.70 GHz |
| Alimentator | 100 W |
| Tehnologie Baterie | Lithium-ion Polymer |
| Alte specificatii | Variable Refresh Rate |
| Memorie Integrata | 16 GB |
| Putere | 70 Whr |
| Frecventa procesor | 4.7 GHz |
| Copilot+PC | Da |
| Camera Web | 4k |
| Model procesor | 355 |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Nucleu | Panther Lake |
| NPU TOPS | 49 TOPS |
| BLUETOOTH | 6.0 |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a treia serie |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Tip SSD | M.2 PCle NVMe |
| Tehnologie de fabricatie | 1.8 nm |
| Tehnologie | |
| USB-C | 3 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Thunderbolt 4 | 3 (via USB Tip-C) |
| Functii camera Web | 4K HDR |
| Microfon integrat | Dual Digital Array |
| Putere boxe | 2 x 2 W2 x 3 W |
| Tehnologii Audio | Waves MaxxAudio, SoundWire, Cirrus Logic SmartAmp |
| Software inclus | McAfee Business Protection 1 anMcAfee+ Premium 30-day trialMicrosoft Office 30-day Trial |
| Tastatura | Graphite |
| Dimensiuni | 309.52 x 209.71 x 14.62 mm |
| Producator | DELL |
| Garantie |




