Laptop Dell Pro 16 Plus (PB16250), 16″, Non-Touch, FHD+, 400 nits, Anti-Glare, 45% NTSC, 5MP+IR Camera with Presence Detection, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control Vault 3+, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Intel(R) Core(TM) Ultra 5 235U vPro(R) (12 cores, 12 TOPS NPU, up to 4.9 GHz), Integrated Intel(R) Graphics, 16GB, 1x16GB, DDR5, 5600MT/s, 1TB TLC SSD, Intel Wi-Fi 7 BE201, Bluetooth 5.4 wireless card, 100W USB-C AC adapter, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English US backlit Copilot key keyboard with numeric keypad, External ports: USB ports: 2 x Thunderbolt 4 port with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port, Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port, Media-card reader: 1 x smart card reader slot (optional), Power-adapter port: Supported through USB-C, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped security slot, SD card slot: 1 x microSD-card slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot or M.2 2280 slot for solid state drive, 1 x M.2 3052 slot for WWAN (optional), Memory slots: 2 x SODIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: Intel Core Ultra 5/7: 5600 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Weight: 1.85 kg (4.08 lb) – minimum, Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, Activate Microsoft 365 – 30 Day Trial.
Laptop Business DELL Pro 16 Plus, cu procesor Intel Core
9.700,21 lei TVA inclus.
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| NFC | Da |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| Conectivitate: | |
| Cititor Card | Da |
| Tip display | IPS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor | |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Numar Nuclee | 12 |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 235U |
| Frecvență | 5600 MHz |
| Greutate | 1.84 kg |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Iesire audio | 1x Combo |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Tehnologie Baterie | Lithium-ion |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 2x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Numar celule | 3 |
| Cititor amprenta | Da |
| Layout tastatura | English International |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Smart card reader | Da |
| Tehnologie | |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Putere boxe | 2 x 2W |
| Kensington lock | Da |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Luminozitate | 400 niti |
| Card Reader | DaMicroSD |
| Frecventa turbo max | 4.90 GHz |
| Numar thread-uri | 14 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Putere maxima disipata | 57 W |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Alimentator | 100 W USB Tip C |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie de fabricatie | 5 nm |
| Retea | 1 Gbps |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Tip SSD | M.2 PCIe Gen 4 NVMe TLC |
| Camera Web | 5 MP |
| Tehnologii Audio | Cirrus Logic |
| Dimensiuni | 358 x 251 x 21.35 mm |
| Tastatura | Tasta dedicata AI |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Cache | 12 MB |
| Nucleu | Arrow lake |
| Putere | 55 Whr |
| Frecventa procesor | 4.9 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Copilot+PC | Nu |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| NPU TOPS | 12 TOPS |
| Diagonala display | |
| Functii camera Web | IR, Presence Detection, Facial Recognition, Temporal Noise Reduction, Camera Shutter |
| Producator | DELL |
| Garantie |




