All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9 23.8″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch, Intel® Core™ 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB, video Integrated Intel® Graphics, RAM 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5200; Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable; Up to 16GB DDR5-5200, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2, Bluetooth 5.2, Porturi: Rear: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; left: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 90W 89% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, USB Calliope Keyboard, White, English (UK), USB Calliope Mouse, White, 3Wx2, HARMAN, Camera: 5.0MP, Cloud Grey, greutate 6.0 kg, dimensiuni 540 x 192 x 431 mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS, Green Certifications: ErP Lot 3/7; GREENGUARD®; RoHS / WEEE / REACH
All-in-One Consumer Lenovo IdeaCentre 24IRH9 cu procesor Intel Core i7-13620H
4.309,50 lei TVA inclus.
Lenovo IdeaCentre AIO 24IRH9, 60,5 cm (23.8″), Full HD, Intel Core 7, 16 Giga Bites, 1 TB, Gri
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Microsoft-OS | No |
| HDMI | 2 |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Optical | None |
| Bundled software | None |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Included Upgrade | None |
| Operating System | None |
| Storage | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Graphics | Integrated Intel® Graphics |
| Case Color | Cloud Grey |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Physical Locks | No physical locks |
| Card Reader | None |
| Base Warranty | 2-year, Courier or Carry-in |
| Memory | 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Pen | Pen Not Supported |
| WWAN | Non-WWAN |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Optane Memory | None |
| Power Supply | 90W 89% Adapter |
| Keyboard | USB Calliope Keyboard, White, English (UK) |
| Mouse | USB Calliope Mouse, White |
| Expansion Slots | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Stand | AIO Stand |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec |
| Camera | 5.0MP |
| Wireless Charger | None |
| Rear Ports | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Left Ports | 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| Speakers | 3Wx2, HARMAN |
| Microphone | Dual Microphone |
| Max Memory | Up to 16GB DDR5-5200 |
| Form factor | AIO (23.8 inches) |
| Dimensions (WxDxH) | 540 x 192 x 431 mm (21.25 x 7.56 x 16.97 inches) |
| Display | 23.8 FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch |
| Green Certifications | ErP Lot 3/7 |
| Processor | Intel® Core™ 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB |
| Diagonala display | |
| Tip display | FHD |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Tip placa video | |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| USB Type A | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Culoare | |
| Producator placa video | Intel |
| Webcam integrat | Da |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Tip procesor | |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| AIO-Screen-Size | 23" |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| Max Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 SSD |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| Model procesor | 240H |
| Memory slots | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Weight | Around 6.0 kg (13.23 lbs) |
| Sistem de operare | |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Cache | 24 MB Smart Cache |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar thread-uri | 16 |
| Format | |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| USB 3.1 | 1 |
| Numar Nuclee | 10 |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Familie Procesor | Intel Core 7 din a doua serie |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Rezoluție | 1920 x 1080 pixeli |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Tehnologie | |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Sunet | HD Audio |
| Tip Boxe | Stereo |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Tip carcasă | All-In-One |
| RJ-45 LAN | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Socket procesor | 1744 |
| Ecran | LED Backlit |
| Unghi vizualizare | 178/178 grade |
| Tip sloturi memorie | SO-DIMM |
| Compatibilitate DIMM | SO-DIMM |
| Slot 1 | 8 GB |
| Sursa | 90 W |
| Frecventa memorie | 5200 MHz |
| Caracteristici | Luminozitate: 250 niti |
| Slot 2 | 8 GB |
| Eficienta | 89 % |
| Senzor webcam | 5 mpx |
| Suport DirectX | Da |
| Max TDP | 115 W |
| Model | ALC233-CG |
| Dimensiune | 540 x 192 x 431 mm |
| Altele | Tip SSD: M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Frecventa turbo max | 5.20 GHz |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Suport | M.2 SSD pana la 1TB |
| Tastatura | USB Calliope Keyboard, White, English (UK) |
| Greutate | 6.0 kg |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Tip C (Gen 2) |
| Putere | 2x 3 W |
| Tehnologii | HARMAN |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










