Desktop Dell Pro Tower (QCT1250), 360W Platinum PSU, Intel(R) Core(TM) i7-14700 (20 cores, up to 5.4 GHz), AMD Radeon RX 7400, 8GB GDDR6, full height, 16GB, 2x8GB, DDR5, up to 5600MT/s, 512GB SSD TLC, Intel Wi-Fi 7 BE200, 2×2, 802.11be, Bluetooth wireless card, Dell Wired Mouse MS116 – Black, Dell Wired Keyboard KB216 – US International, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) with SmartPower On ports, Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x DisplayPort 1.4a (HBR2) port, 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, Power port: 1 x power-cable connector, Security-cable slot: 1 x padlock ring, 1 x security cable slot (for a Kensington lock), Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive, SATA: 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive, 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive or slimline optical drive, PCIe: 1 x f ull-height PCIe x16 slot, 2 x full-height PCIe x1 slots, Memory slots: 2 x UDIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: Up to 4800 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Weight: Minimum: 4.34 kg (9.57 lb), Windows 11 Pro, 3Y Basic Onsite Service, Activate Microsoft 365 – 30 Day Trial.
Desktop BusinessDELLDLQCT125I716512AMDWP cu procesor Intel Intel Core i7 14700 pana
13.544,06 lei TVA inclus.
20 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Video | AMD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 16GB |
| Sistem de operare | |
| Producator placa video | AMD |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Tip procesor | |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Tip stocare | |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Model procesor | 14700 |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Tip Memorie | GDDR6 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | Tower |
| Numar Nuclee | 20 |
| Destinat pentru | |
| Memorie maxima | 64 GB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| USB 3.0 | 2 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Kensington lock | Da |
| Numar thread-uri | 28 |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Familie Procesor | Intel Core i7 din a paisprezecea generatie |
| Cip AI integrat | Nu |
| Frecventa procesor | 2.10 GHz |
| Cache | 33 MB Intel Smart Cache |
| Capacitate memorie | |
| BUS memorie | 128 bit |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tastatura | DaTastatura Dell KB216, USB, Black |
| Mouse | DaMouse Optic Dell MS116, USB, Black |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Slot 1 | 8 GB |
| Familie placa video | Radeon |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Slot 2 | 8 GB |
| Tip | Dedicata |
| Interfata placa video | PCI Express 4.0 x8 |
| Suport Shader Model | 6.8 |
| SATA III | 1 |
| Max TDP | 219 W |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip-C |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Tip carcasă | Tower |
| Model | ALC3204 |
| Slot PCI Express x1 | 2 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Audio | 1 x combo |
| Slot M.2 | 1 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe NVMe TLC |
| Dimensiune | 324.3 x 293 x 154 mm |
| Greutate | 5.44 kg |
| Sursa | 360 W |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Conectori | 1 x HDMI3 x DisplayPort |
| Model placa video | RX 7400 |
| Stream Cores | 1792 |
| Producator | DELL |
| Garantie |




