Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 , Intel® Core Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 20MB Intel Smart Cache, RAM 1x 8GB UDIMM DDR5-5600, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, Video: Integrated Intel® Graphics, Optic: None, Card reader: 3-in-1 Card Reader, Integrated 100/1000M, WLAN: Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2×2, Bluethooth: BT5.3, Rear Ports: 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On; 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4; 1x Ethernet (RJ-45); 1x line-out (3.5mm); Front Ports: 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging; 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microphone (3.5mm), Source: 200W 90%, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 1Wx1, Camera: None, Color: Raven Black, Weight 4.62 kg, Dimensions 92.5 x 291.7 x 339.5 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry-in upgrade from 1Y Courier/Carry-in, OS: None
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 6 , Intel® Core
3.291,58 lei TVA inclus.
56 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 8GB |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Producător procesor | Intel |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip stocare | |
| Sistem Operare Desktop PC | Fara OS |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Sloturi memorie | N/A |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 512GB |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Destinat pentru | |
| Tip procesor | |
| Model procesor | Intel core Ultra 5 |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Frecventa procesor | 3.30 GHz |
| Numar Nuclee | 10 |
| Numar thread-uri | 10 |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Suport TPM | Discrete TPM 2.0 |
| Cache | 20 MB Smart Cache |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Eficienta | 90% |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| Producator placa video | Intel Graphics |
| LAN | 1 Gbps |
| Kensington lock | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm |
| Recomandat | Small Office |
| Slot 1 | 8 GB |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Altele | Tip SSD: M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Tehnologie | |
| Socket procesor | 1851 |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Tip carcasă | SFF |
| Max TDP | 121 W |
| Slot PCI Express x1 | 1 |
| Putere_ | 1 x 1 W |
| Audio | 1 x line-out (3.5mm) |
| Tastatura | USB, Calliope, Black, English (EU) |
| Security lock | Padlock Loop |
| Model | ALC623-CG |
| Slot M.2 | 3 x M.2 (2 pentru SSD, 1 pentru WLAN) |
| Suport | 1 x 3.5 inch HDD pana la 2 TB2 x M.2 SSD pana la 1 TB fiecare |
| Tip Boxe | Mono |
| Dimensiune | 92.5 x 291.7 x 339.5 mm |
| Greutate | 4.62 kg |
| Microfon | 1 (3.5mm) |
| Card Reader | Da, 3-in-1 |
| Sursa | 200 W |
| Frecventa turbo max | 4.90 GHz |
| Nucleu | Arrow lake |
| Putere | 1 x 1 W |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Sistem de operare | |
| USB Type-C | 1 |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |












