DL QCT1250 i7-14700 16 512 RX7400 W11P
DL QCT1250 i7-14700 16 512 RX7400 W11P
11.031,40 lei TVA inclus.
20 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Video | AMD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 16GB |
| Sistem de operare | |
| Producator placa video | AMD |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Tip procesor | |
| Tip stocare | |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Model procesor | 14700 |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Placa video dedicata | Dedicata |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Tip Memorie | GDDR6 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | Tower |
| Numar Nuclee | 20 |
| Destinat pentru | |
| Memorie maxima | 64 GB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| USB 3.0 | 2 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Kensington lock | Da |
| Numar thread-uri | 28 |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Familie Procesor | Intel Core i7 din a paisprezecea generatie |
| Cip AI integrat | Nu |
| Frecventa procesor | 2.10 GHz |
| Cache | 33 MB Intel Smart Cache |
| Capacitate memorie | |
| BUS memorie | 128 bit |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tastatura | DaTastatura Dell KB216, USB, Black |
| Mouse | DaMouse Optic Dell MS116, USB, Black |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Slot 1 | 8 GB |
| Familie placa video | Radeon |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Slot 2 | 8 GB |
| Tip | Dedicata |
| Interfata placa video | PCI Express 4.0 x8 |
| Suport Shader Model | 6.8 |
| SATA III | 1 |
| Max TDP | 219 W |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip-C |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Tip carcasă | Tower |
| Model | ALC3204 |
| Slot PCI Express x1 | 2 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Audio | 1 x combo |
| Slot M.2 | 1 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe NVMe TLC |
| Dimensiune | 324.3 x 293 x 154 mm |
| Greutate | 5.44 kg |
| Sursa | 360 W |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Conectori | 1 x HDMI3 x DisplayPort |
| Model placa video | RX 7400 |
| Stream Cores | 1792 |
| Producator | DELL |
| Garantie |




