Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel); 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel® Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN, Camera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2×2; BT5.3, WWAN (3G/4G): Non-WWAN, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB- A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3- pin);Battery Integrated 64Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black; Weight Starting at 1.34 kg; Dimensions 313 x 220.3 x 10.1/15.25 (front/rear), 19.7 (maximum) mm; 12.32 x 8.67 x 0.40/0.60 (front/rear), 0.78 (maximum) inches, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 1Y Premier WHB (CPN), 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN), OS: None
Laptop Business Lenovo ThinkPad E14 Gen 7, cu procesor Intel
5.053,84 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel), Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14″), 1920 x 1200 Pixel, 16 Giga Bites, 512 Giga Bites, Negru
9 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Greutate | 1.34 kg |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Card reader integrated | No |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| HDMI | Da |
| Form factor | Clamshell |
| LED backlight | Yes |
| Front camera | Yes |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| RGB colour space | NTSC |
| Colour gamut | 45% |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cores | 12 |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Speaker power | 2 W |
| Number of microphones | 2 |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type | Full HD |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| AC adapter power | 65 W |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Battery capacity | 64 Wh |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| Operating system installed | No |
| Keyboard language | English |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Refresh rate | 60 Hz |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| NB-CPU | ULTRA 5 |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Tip procesor | |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Pointing device | ThinkPad UltraNav |
| Diagonala display | |
| Numar Nuclee | 12 |
| Model placa video | Intel UHD Integrated Graphics |
| Card Reader | Nu |
| Smart card reader | No |
| Copilot+ PC | N/A |
| Capacitate stocare | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Processor model | 225U |
| Height (front) | 1.01 cm |
| Model procesor | 225U |
| Built-in microphone | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| AC adapter included | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Display diagonal | 35.6 cm (14) |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Weight | 1.34 kg |
| Frecvență | 5600 MHz |
| Housing material | Aluminium |
| Product type | Laptop |
| Depth | 220.3 mm |
| HD type | WUXGA |
| Width | 313 mm |
| Certification | TCO,RoHS |
| Luminozitate | 300 niti |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Camera Web | FHD |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| USB 3.0 | 1 |
| Tastatura numerica | Nu |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Caracteristici speciale | MIL-STD-810H military test passed |
| Numar thread-uri | 14 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Putere maxima disipata | 57 W |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Kensington lock | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Alte specificatii | 45% NTSC |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| USB 3.1 | 1 |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| DisplayPort | 1 (via USB 4 Tip-C) |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Retea | 1 Gbps |
| Functii camera Web | 1080p + IR Hybrid cu Privacy Shutter |
| USB-C | 1 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Cititor amprenta | Da, Touch Style, Match-on-Chip, integrat in butonul Power |
| Putere_ | 64 Wh |
| Cache | 12 MB |
| Tehnologii Audio | Dolby Atmos, audio by HARMAN |
| Alimentator | 65W USB Tip-C (3-pin) |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 12 TOPS |
| Dimensiuni | 313 x 220.3 x 10.1/15.25 – 19.7 mm |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Nucleu | Arrow lake |
| Layout tastatura | English (EU) |
| Putere | 64 Wh |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Tehnologie | |
| Height (rear) | 1.52 cm |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Sistem de operare | |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Audio Chip | Senary SN6147 |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










