Laptop ThinkPad L14 Gen 6 (AMD); 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti- glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5; AMD Ryzen™ 5 PRO 215 (6C / 12T, 3.2 / 4.7GHz, 6MB L2 / 16MB L3); Video Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics; RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Optical: no ODD; No Card Reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos®, Camera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2×2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Upgradable to 4G, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB- A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4a; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 57Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black;Weight Starting at 1.38 kg; Dimensions 313.7 x 226 x 11.39/17.31 (front/rear), 22.9 (maximum) mm;; 12.35 x 8.90 x 0.45/0.68 (front/rear), 0.90 (maximum) inches, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in ESS (CPN), OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop Business Lenovo ThinkPad L14 Gen 6, cu procesor AMD
8.000,80 lei TVA inclus.
11 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 | Da |
| Producator placa video | AMD |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | 4G |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | AMD |
| Tip procesor | |
| Numar Nuclee | 6 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Greutate | 1.38 kg |
| Frecvență | 5600 MHz |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| RJ-45 | 1 |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| DisplayPort | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Placa Video | AMD |
| Serie video | Radeon Graphics |
| USB 2.0 | 1 |
| Tastatura numerica | Nu |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Smart card reader | Da |
| Numar thread-uri | 12 |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Luminozitate | 400 niti |
| Caracteristici speciale | MIL-STD-810H military test passed |
| Versiune OS | 64 bit – limba Romana/Engleza |
| Kensington lock | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| USB-C | 2 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din plastic |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Frecventa turbo max | 4.70 GHz |
| Tehnologii Audio | Dolby Audio |
| Retea | 1 Gbps |
| Nucleu | Hawk Point |
| Tehnologie de fabricatie | 4 nm FinFET |
| Alimentator | 65 W USB Tip-C (3-pin) |
| Intrare audio | 1 x Combo |
| Cititor amprenta | Da, Touch Style, Match-on-Chip, integrat in butonul Power |
| Camera Web | 5.0 MP |
| Tip SSD | M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Functii camera Web | IR Discrete cu Privacy Shutter |
| Cache | L2 Cache: 6 MBL3 Cache: 16 MB |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 740M Graphics |
| Alte specificatii | 45% NTSC, DBEF5 |
| Suport TPM | Da (Discrete TPM 2.0) |
| Layout tastatura | English (EU) |
| Putere | 57 Wh |
| Putere maxima disipata | 30 W |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Tehnologie | |
| Frecventa procesor | 4.7 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | Radeon |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Familie Procesor | Ryzen 5 PRO 200 Series |
| Model procesor | 215 |
| Model video | 740M |
| Dimensiuni | 313.7 x 226 x 11.39/17.31 – 22.9 mm |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 740M |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |


