Laptop Gaming ASUS TUF Gaming F17, ecran 17.3 inch FHD (1920×1080) 16:9 IPS-level 144Hz anti-glare 300 nits, procesor Intel Core 5 210H 2.2GHz (pana la 4.8GHz, 12MB cache, 8C/12T), grafica NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU 6GB GDDR6 65W, memorie 16GB DDR4-3200 SO- DIMM (2xSO-DIMM, max 64GB), stocare 512GB SSD PCIe 4.0 NVMe M.2, LAN 1Gbps, Wi-Fi 6 2×2 + Bluetooth 5.3, 1xRJ45, 1xUSB-C 3.2 Gen2 (DP), 2xUSB-A 3.2 Gen1, HDMI 2.1, jack audio, camera 720p, tastatura backlit RGB 1-zona, Dolby Atmos, Kensington Lock, TPM, baterie 56Wh, adaptor 150W, 39.4×26.4×2.29~2.54 cm, 2.60 kg, Mecha Gray, no OS.
Laptop Gaming ASUS TUF Gaming F17, cu procesor Intel Core
4.599,68 lei TVA inclus.
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Resolution | FHD |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-Gaming-VGA | RTX 3050 |
| Gaming | Da |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| NB-CPU | Intel-Core-i5 |
| Tastatura iluminata | Da |
| HDMI | Da |
| Greutate | Peste 2.5 kg |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate: | |
| Model placa video | RTX 3050 |
| Refresh rate | 144 Hz |
| NB-Screen-Size | 17.x" |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip memorie video | GDDR6 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Tip procesor | |
| Diagonala display | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 210H |
| Producator placa video | nVidia |
| Capacitate stocare | SSD 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Serie video | GeForce |
| Luminozitate | 300 niti |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Sistem de operare | |
| Suport TPM | Firmware TPM |
| Dual Cooling Fans | Da |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Placa Video | nVidia |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Putere maxima disipata | 115 W |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Layout tastatura | English |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 pixeli |
| Frecvență | 3200 MHz |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Numar thread-uri | 12 |
| Model video | RTX 3050 |
| Rata Refresh | 144 Hz |
| Functii camera Web | 720p |
| Putere_ | 56 Whr |
| Kensington lock | Da |
| Capacitate memorie video | 6 GB |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| DisplayPort | 1 (via USB Tip-C) |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Alimentator | 150 W |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 4 |
| Retea | 1 Gbps |
| Tip SSD | PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Familie Procesor | Intel Core 5 din a doua serie |
| USB-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen1) (Power Delivery / DisplayPort) |
| Tastatura | Chiclet cu tasta Copilot |
| Tehnologii Audio | AI noise-canceling technologyDolby AtmosHi-Res certification (for headphone) |
| Alte specificatii | 45% NTSCContrast Ratio: 800:1MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus2195Mhz at 65W (2145MHz Boost Clock+50MHz OC, 50W+15W Dynamic Boost) |
| Dimensiuni | 394 x 264 x 22.9 – 25.4 mm |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Putere | 56 Whr |
| Tehnologie | |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Tip memorie RAM | DDR4 |
| Serie placa video | GeForce |
| Tip memorie placa video: | GDDR6 |
| Memorie Placa video: | 6GB |
| Model Placa Video Dedicata | RTX 3050 |
| Model placa video integrata | UHD Graphics |
| Producator | ASUS |
| Garantie |










