Laptop HP EliteBook 840 G11, 14.0 inch WUXGA (1920×1200) LED UWVA Anti- Glare Image Recognition 300 nits, Intel Core U5-125U 12-Core (1.3GHz, up to 4.3GHz, 12MB), video integrat Intel Graphics, RAM 16GB DDR5 5600Mhz (1x16GB), SSD 1TB PCIe NVMe, no ODD, Active SmartCard, Audio by Poly Studio, două difuzoare stereo cu amplificatoare distincte, Webcam HD 5MP, WLAN Intel AX211 Wi-Fi 6E 160 MHz, Bluetooth 5.3, Fingerprint Sensor, Porturi: 2x USB Type-A 5Gbs(1x charging)/2x Thunderbolt 4 USB4 Type-C 40Gbs(Power Delivery, DP 1.4)/ 1x HDMI 2.1/ 1x headphone/microphone, adaptor 65W USB-C, Baterie 3 celule BX Long Life 56Whr Fast Charge, Tastatura HP Premium iluminata rezistenta la stropire, Silver, Greutate 1.41 Kg, Dimensiuni 31.56 x 22.43 x 1.61 cm, Windows 11 Pro 64bit, 5yw
Laptop HP EliteBook 840 G11 cu procesor Intel Core U5-125U
7.195,36 lei TVA inclus.
HP EliteBook 840 G11, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14″), 1920 x 1200 Pixel, 16 Giga Bites, 1 TB, Windows 11 Pro
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Ultrabook |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| SSD capacity | 1 TB |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Luminozitate | 300 nt |
| Colour gamut | 45% |
| Processor cores | 12 |
| Processor threads | 14 |
| Processor cache | 12 MB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Sustainable technologies and materials | Low Halogen |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Processor model | 125U |
| Processor boost frequency | 4.3 GHz |
| Battery capacity | 56 Wh |
| Input device model | HP Premium Tastatur |
| Keyboard special features | Spritzwassergeschützt |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701560197 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| Camera Web | Full HD |
| Cititor Card | Da |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | Intel |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Destinat pentru | |
| Model placa video | Intel UHD Integrated Graphics |
| _old2_Capacitate stocare | 1TB-5TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Producator | HP |
| Nume culoare | Argintiu lance |
| Garantie | |
| Tipul de produs | Laptop |
| Culoarea produsului | Argint |
| Factorul de formă | Clapetă |
| Poziționare pe piață | Premium |
| Anul lansării | 2024 |
| Ţara de origine | China, Mexic |
| Nume marcă originală | HP |
| Ecran tactil | Nu |
| Rezolutie display | WUXGA |
| Tip panel | IPS |
| Retroiluminare LED | Da |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Luminozitate afişaj | 300 |
| Diagonala display | |
| Model culori RGB | NTSC |
| Gamă de culori | 45 |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Generație procesor | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Model procesor | 125U |
| Nuclee procesor | 12 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 14 |
| Frecvență boost procesor | 4,3 |
| Nuclee performanță | 2 |
| Nuclee eficiente | 8 |
| Miezuri Low Power Efficient | 2 |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 4,3 |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 3,6 |
| Frecvență Low Power Efficient-core Max Turbo | 2,1 |
| Frecvență de bază nucleu de performanță | 1,3 |
| Frecvență bază nucleu de eficiență | 0,8 |
| Frecvență Low Power Efficient-core Base | 700 |
| Memorie cache procesor | 12 |
| Tip procesor cache | L3 |
| Putere bază procesor | 15 |
| Putere turbo maximă | 57 |
| Unitate de procesare neurală (NPU) | Intel AI Boost |
| Frecvență maximă NPU | 1,4 |
| Sparsity support | Da |
| Suport pentru efecte Windows Studio | Da |
| Cadre date AI acceptate de NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip de memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Memorie viteza de ceas | 5600 |
| Factor de formă memorie | SO-DIMM |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 16 |
| Sloturi pentru memorii | 2x SO-DIMM |
| Maximum de memorie internă | 64 |
| Capacitate totală de stocare | 1 |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 1 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 1 TB, Da |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express |
| Tip stocare | |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Placă grafică | Intel Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Graphics |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Microfon încorporat | Da |
| Numarul de microfoane | 2 |
| Cameră foto frontală | Da |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 5 |
| Cameră infraroșu (IR) | Da |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Model controller WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producător controler WLAN | Intel |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Thunderbolt | 2, Da |
| Port combo caști/microfon | Da |
| USB-C | Da |
| Senzor de temperatură | Da |
| Senzor spațiu | Da |
| Caracteristici speciale ale tastaturii | Spill-resistant |
| Aparat de | Clickpad |
| Tastatură numerică | Nu |
| Retroiluminare tastatură | Da |
| Tastatură rezistentă la vărsare lichide | Da |
| Model dispozitiv intrare | HP Premium Keyboard |
| Sistem de operare | |
| Tehnologie Intel® Turbo Boost | Da |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| HP Artificial Intelligence | AI PC |
| Segment HP | Companii |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198415815446; (AKE) 198415815453 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415815446, 198415815453 |
| Tehnologia bateriei | Polimer Litiu (LiPo) |
| Numărul de celule baterie | 3 |
| Capacitate baterie | 56 |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 65 |
| Frecvenţa adaptorului AC | 50 – 60 |
| Voltajul de intrare pentru adaptorul AC | 100 – 240 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Cititor smart card | Da |
| Protecție parolă | Da |
| Protectie cu Parolă | BIOS, La pornire |
| Certificate de conformitate | CE, GS mark, RoHS, VCCI |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Lățime | 315,6 |
| Adâncime | 224,3 |
| Înălţime (faţă) | 1,16 |
| Înălţime (spate) | 1,61 |
| Greutate | 1,41 |
| Lăţime de ambalaj | 69 |
| Adâncimea de ambalaj | 449 |
| Înălţime de ambalaj | 305 |
| Tastatură inclusă | Da |
| Adresa URL a Regulamentului general privind siguranța produselor (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Cod UNSPSC | 43211503 |
| Senzor culoare | Da |







