Laptop ThinkBook 16 G9 IRL; 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti- glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, Optical: no ODD; SD Card Reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™, Camera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): Non-WWAN, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Ports: 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps), with USB Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-A (USB 5Gbps); 1x Thunderbolt™ 4, with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x SD card reader; 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 48Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Arctic Grey;Weight Starting at 1.7 kg; Dimensions 356 x 253.5 x 17.5 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite from 1Y Courier/Carry- in SEE (CPN), OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL, cu procesor Intel
4.955,94 lei TVA inclus.
22 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Conectivitate: | |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.2 | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| NB-CPU | Intel Core 5 |
| Destinat pentru | |
| Tip procesor | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 210H |
| Frecvență | 5600 MHz |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Iesire audio | 1x Combo |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Placa Video | Intel |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| DisplayPort | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Putere boxe | 2 x 2W |
| Kensington lock | Da |
| Luminozitate | 400 niti |
| Versiune OS | 64 bit – limba Romana/Engleza |
| Suport TPM | Da (Discrete TPM 2.0) |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Tehnologii Audio | Dolby Audio |
| Microfon integrat | 2x, Array |
| Retea | 1 Gbps |
| Thunderbolt 4 | 1 (via USB-C port) |
| Cititor amprenta | Da, Touch Style |
| Familie Procesor | Intel Core 5 din a doua serie |
| Serie video | Graphics |
| Functii camera Web | 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Software inclus | Office Trial |
| Putere_ | 48 Whr |
| USB-C | 1x USB 3.2 Type C (Gen 2) (Thunderbolt 4 / DisplayPort 1.4 / Power Delivery 3.0)1x USB 3.2 Type C (Gen 2) (DisplayPort 1.4 / Power Delivery 3.0) |
| Smart card reader | SD Card Reader |
| Alimentator | 65 W, USB-C |
| Frecventa turbo max | 4.8 GHz |
| Layout tastatura | English (EU) |
| Putere | 48 Whr |
| Tehnologie | |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Alte specificatii | NTSC Gamut: 45% |
| Greutate | 17 kg |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu si plastic |
| Boxe | 2-way |
| Dimensiuni | 356 x 253.5 x 17.5 mm |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |

Monitor Dell 34" S3425DW LED 86.43 cm, 3440 x 1440 








