MacBook Pro 14.2″/Apple M4 Max (CPU 16-core, GPU 40-core, Neural Engine16-core)/128GB/2TB – Space Black – INT KB (cto from MX2K3RO/A)
MacBook Pro 14.2"/Apple M4 Max (CPU 16-core, GPU 40-core, Neural
33.555,99 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Conectivitate: | |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | Apple |
| Model placa video | N/A |
| Rezoluție | 3024 x 1964 |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip procesor | |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru | |
| Luminozitate | 1000 nt |
| Numar Nuclee | 16 |
| Capacitate stocare | 2 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem preinstalat | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Nr. sloturi | Nu |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 3024 x 1964 pixeli |
| Placa Video | Apple |
| USB-C | 3x USB 4 Type C |
| Thunderbolt 5 | 3 (via USB-C port) |
| Camera Web | 12MP Center Stage camera with support for Desk View1080p HD video recording |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Boxe | 6-speaker sound system |
| Cititor amprenta | Da, Touch ID |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Layout tastatura | Internationala |
| Familie Procesor | Apple M4 Max |
| Serie video | M4 Max |
| Wireless | 802.11ax |
| Tehnologie | |
| Alimentator | USB‑C de 96 W |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 Max 40-core |
| Capacitate memorie RAM | 128 GB |
| Memorie Integrata | 128 GB |
| Tip display | LED backlight Anti-Glare |
| Putere | 72.4 Whr |
| USB 3.1 | N/A |
| Conectivitate internet | LED backlight Liquid Retina XDR1 billion colorsWide color (P3) True Tone ProMotion technology for adaptive refresh rates up to 120Hz |
| Greutate | 1.62 kg |
| Model video | 40-core integrat |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Frecventa procesor | 4 GHz |
| Model procesor | M4 Max 16-core |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Serie placa video | M4 Max |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 40-core integrat |
| Card Reader | SDXC |
| Dimensiuni | 312.6 x 221.2 x 15.5 mm |
| Producator | APPLE |
| Garantie |







