MacBook Pro 14.2″/Apple M5 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine 16- core)/32GB/2TB – Silver -NANO TEXTURE – INT KB (No Adapter) – 2025 ( Cto from MDE64RO/A)
MacBook Pro 14.2"/Apple M5 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine
15.478,65 lei TVA inclus.
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Conectivitate: | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | Apple |
| Rezoluție | 3024 x 1964 |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru | |
| Luminozitate | 1000 nt |
| Capacitate stocare | 2 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Tip procesor | |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem preinstalat | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Nr. sloturi | Nu |
| Numar Nuclee | 10 |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 3024 x 1964 pixeli |
| Placa Video | Apple |
| Wireless | 802.11 ax |
| USB-C | 3x USB 4 Type C |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Boxe | 6-speaker sound system |
| Cititor amprenta | Da, Touch ID |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Model video | 10-core integrat |
| Layout tastatura | International |
| Model procesor | M5 10-core |
| Procesor Grafic integrat | Apple M5 10-core |
| Serie video | M5 |
| Thunderbolt 4 | 3 (via USB-C port) |
| Alimentator | Acest produs nu are inclus in pachet un adaptor de priza |
| Accesorii incluse | Cablu USB-C la MagSafe 3 (2m) |
| Model placa video | 10-core |
| Tip display | LED backlight Anti-Glare |
| Putere | 72.4 Whr |
| Card Reader | SDXC |
| Dimensiuni | 312.6 x 221.2 x 15.5 mm |
| Camera Web | 12MP Center Stage camera with support for Desk View>br>1080p HD video recording |
| Tehnologie | LED backlightLiquid Retina XDR Nano Texture1 billion colorsWide color (P3)True Tone |
| Frecventa procesor | N/A |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Serie placa video | M5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Unified Memory |
| Greutate | 1.55 kg |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 10-core integrat |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Familie Procesor | Apple M5 |
| Producator | APPLE |
| Garantie |




