MacBook Pro 14.2″/Apple M5 Pro (CPU 18-core, GPU 20-core, Neural Engine 16-core)/48GB/1TB -NANO TEXTURE Display – Space Black – US ENGLISH KB – 96W ADAPTER – 2026 (CTO from MGDR4RO/A)
MacBook Pro 14.2"/Apple M5 Pro (CPU 18-core, GPU 20-core, Neural
17.276,55 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tip display | Retina |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | Apple |
| Rezoluție | 3024 x 1964 |
| Memorie RAM | 48 GB |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru | |
| Luminozitate | 1000 nt |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Greutate | Nu este disponibil |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem preinstalat | Da |
| Layout tastatura | US English |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Nr. sloturi | Nu |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 3024 x 1964 pixeli |
| Placa Video | Apple |
| Thunderbolt 5 | 3 (via USB-C port) |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Card Reader | SDXC |
| Boxe | 6-speaker sound system |
| Dimensiuni | 312.6 x 221.2 x 15.5 mm |
| Cititor amprenta | Da, Touch ID |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Capacitate memorie RAM | 48 GB |
| Memorie Integrata | 48 GB |
| Wireless | 802.11 be |
| Accesorii incluse | Cablu USB-C la MagSafe 3 (2m) |
| Putere | 72.4 Whr |
| Model video | 20-core integrat |
| Numar Nuclee | 18 |
| Camera Web | 12MP Center Stage camera with support for Desk View>br>1080p HD video recording |
| Tehnologie | LED backlightLiquid Retina XDR Nano Texture1 billion colorsWide color (P3)True Tone |
| Frecventa procesor | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Tip memorie RAM | LPDDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Unified Memory |
| Tip procesor | |
| Serie placa video | M5 Pro |
| BLUETOOTH | 6.0 |
| USB-C | 3x USB Type C |
| Familie Procesor | Apple M5 Pro |
| Procesor Grafic integrat | Apple M5 Pro 20-core |
| Serie video | M5 Pro |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Model procesor | 18-core |
| Alimentator | 96 W Adapter |
| Producator | APPLE |
| Garantie |



