MacBook Pro 16.2″/Apple M5 Pro (CPU 18-core, GPU 20-core, Neural Engine 16-core)/64GB/1TB – Space Black – INT KB (No Adapter) – 2026 (CTO from MGEC4RO/A)
MacBook Pro 16.2"/Apple M5 Pro (CPU 18-core, GPU 20-core, Neural
19.036,70 lei TVA inclus.
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Conectivitate: | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Rezoluție | 3456 x 2234 |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | Apple |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru | |
| Luminozitate | 1000 nt |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Capacitate memorie RAM | 64 GB |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem preinstalat | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Memorie Integrata | 64 GB |
| Nr. sloturi | Nu |
| Placa Video | Apple |
| Model video | 20-core integrat |
| Thunderbolt 5 | 3 (via USB-C port) |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Boxe | 6-speaker sound system |
| Cititor amprenta | Da, Touch ID |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 3456 x 2234 pixeli |
| Dimensiuni | 355.7 x 248.1 x 16.8 mm |
| Wireless | 802.11 be |
| Layout tastatura | International |
| Tehnologie | LED backlightLiquid Retina XDR1 billion colorsWide color (P3)True Tone |
| Accesorii incluse | Cablu USB-C la MagSafe 3 (2m) |
| Putere | 100 Whr |
| Card Reader | SDXC |
| Numar Nuclee | 18 |
| Camera Web | 12MP Center Stage camera with support for Desk View>br>1080p HD video recording |
| Frecventa procesor | N/A |
| Greutate | 2.0 kg |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Unified Memory |
| Tip procesor | |
| Tip display | 16.2 inches |
| Serie placa video | M5 Pro |
| BLUETOOTH | 6.0 |
| USB-C | 3x USB Type C |
| Alimentator | Acest produs nu are inclus in pachet un adaptor de priza |
| Familie Procesor | Apple M5 Pro |
| Procesor Grafic integrat | Apple M5 Pro 20-core |
| Serie video | M5 Pro |
| Model procesor | 18-core |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 20-core integrat |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Producator | APPLE |
| Garantie |










