Microsoft Surface Pro 12” , Snapdragon X Plus, 16GB, 256GB RAM
Microsoft Surface Pro 12'' , Snapdragon X Plus, 16GB, 256GB
4.659,66 lei TVA inclus.
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Card reader integrated | No |
|---|---|
| Number of built-in speakers | 2 |
| Thunderbolt technology | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Tip placa video | |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| HDMI | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| LED backlight | Yes |
| Processor cores | 8 |
| Front camera | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Ambient light sensor | Yes |
| Speaker power | 2 W |
| Number of microphones | 2 |
| Video capturing speed | 30 fps |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Accelerometer | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Producator placa video | Qualcomm |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Browsing time (Wi-Fi) | 12 h |
| Processor cache | 30 MB |
| Windows Hello | Yes |
| Native aspect ratio | 3:2 |
| Maximum refresh rate | 90 Hz |
| Processor family | Qualcomm Snapdragon |
| Processor manufacturer | Qualcomm |
| Neural processor unit (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| NPU performance up to | 45 TOPs |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Camera Web | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Cititor amprente | Nu |
| Touchscreen | Da |
| Sistem de operare | |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | Qualcomm |
| Model placa video | N/A |
| Serie placa video | Qualcomm Adreno Graphics |
| Tip procesor | |
| Model procesor | X1P-42-100 |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Auto focus | Yes |
| Form factor | Slate |
| Battery included | Yes |
| Rear camera type | Single camera |
| Assisted GPS (A-GPS) | No |
| Rear camera resolution (numeric) | 10 MP |
| Rear camera flash | No |
| Front camera flash | No |
| Device type | Tablet PC |
| Position location | No |
| Magnetometer | Yes |
| Platform | Windows |
| Display technology marketing name | PixelSense |
| Bundled software | Microsoft 365 Apps |
| Continuous video playback time | 16 h |
| Pixel density | 220 ppi |
| UN number | UN3481 |
| Graphics card family | Adreno |
| Processor boost frequency | 3.4 GHz |
| Docking connector type | Microsoft Surface Connector |
| Processor frequency | 3.2 GHz |
| Panel type | LCD |
| Storage media | UFS |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Processor model | X1P-42-100 |
| Luminozitate | N/A |
| Copilot+ PC | N/A |
| Processor generation | Snapdragon X Plus |
| Rezoluție | 2196 x 1464 |
| Graphics card | Adreno GPU |
| Trial software | Microsoft 365 Family 30-Day Trial, PC Game Pass Ultimate 30-Day Trial |
| Operating system language | French, US English, Mexican Spanish |
| Battery capacity | 38.8 Wh |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Product colour | Platinum |
| AC adapter included | No |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Cables included | USB Type-C |
| Housing material | Aluminium |
| Number of battery cells | 2 |
| Height | 7.8 mm |
| Package weight | 1.12 kg |
| Colour name | Platinum |
| Package depth | 36.3 mm |
| Display resolution | 2196 x 1464 pixels |
| Width | 274.4 mm |
| Depth | 189.8 mm |
| Weight | 685 g |
| Package width | 209.3 mm |
| Package height | 293.3 mm |
| Display diagonal | 30.5 cm (12) |
| Producator | MICROSOFT |
| Garantie |



