Microsoft Surface Laptop2 13.5″ 2256 x 1504 touch, Intel Core i5-8250U, Intel UHD Graphics 620, 128GB SSD, 8GB LPDDR3, Backlit keyboard, 1 x DisplayPort, 1 x USB 3.0, audio, Windows 10 Home
Laptop Consumer Microsoft Surface Laptop 2, cu procesor Intel Core
6.387,06 lei TVA inclus.
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Thin&Slim |
| Capacitate stocare laptop | 128 GB |
| Capacitate de stocare HDD | Nu |
| Solid state drive | Da |
| HDMI | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Cititor amprente | Nu |
| Touchscreen | Da |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Luminozitate | 400 nt |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| Camera Web | HD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Conectivitate: | |
| Rezoluție | 2256 x 1504 |
| USB Type-C | Nu |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Tip procesor | |
| _old2_Capacitate stocare | 32 – 512GB |
| Model placa video | UHD 620 |
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 8250U |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Tehnologie | |
| Placa Video | Intel |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Layout tastatura | English |
| Putere maxima disipata | 15 W |
| USB 3.0 | 1 |
| Microfon integrat | Da |
| Multimedia | Da |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Numar thread-uri | 8 |
| Serie video | UHD Graphics |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Suport TPM | Da |
| Tehnologie de fabricatie | 14 nm |
| Familie Procesor | Core i5 8th gen |
| Nucleu | Kaby Lake R |
| Cache | 6 MB Smart Cache |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 620 |
| Format | |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 2256 x 1504 pixeli |
| Model video | 620 |
| Alte specificatii | PixelSense |
| Capacitate SSD | 128 GB |
| BLUETOOTH | 4.1 |
| Wireless | 802.11 ac |
| DisplayPort | 1x Mini |
| Sistem de operare | |
| Autonomie de lucru | 14.5 ore |
| Culoare | |
| Greutate | 1.252 kg |
| Dimensiuni | 308.1 x 223.27 x 14.48 mm |
| Frecventa turbo max | 3,4 GHz |
| Frecvență | 1866 Mhz |
| Frecventa procesor | 1,60 GHz |
| Numar Nuclee | 4 |
| Tip memorie RAM | LPDDR3 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 620 |
| Producator | MICROSOFT |
| Garantie |










