DL MON 75” P7525QT LED 3840×2160
DL MON 75'' P7525QT LED 3840×2160
23.476,09 lei TVA inclus.
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
SKU: P7525QT
Categorie: Monitoare
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | Yes |
| Wi-Fi | No |
| USB-Port | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Display technology | LCD |
| Stylus pen | Yes |
| RMS rated power | 20 W |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DVI port | No |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Surface hardness | 3H |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| RS-232 interface | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Timp de răspuns monitor | 8 ms si peste |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Multi-touch | Yes |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Panel mounting interface | 400 x 400 mm |
| LED backlighting type | Edge-LED |
| USB charging port | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 75.x" |
| Destinat pentru | |
| Pixel Pitch | 0.4296 x 0.4296 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 128 kWh |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Compliance certificates | RoHS |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 128 W |
| Power consumption (max) | 410 W |
| Display diagonal | 189.2 cm (74.5) |
| Display diagonal (metric) | 189.27 cm |
| Bezel width (bottom) | 5.11 cm |
| Bezel width (side) | 4.81 cm |
| Bezel width (top) | 4.81 cm |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 3 |
| Display width | 1745.9 mm |
| Display depth | 87.8 mm |
| Display height | 1027.2 mm |
| Display weight | 59.1 kg |
| Package weight | 82.4 kg |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C to USB Type-C |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 2120 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 602 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 720.8 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 415.52 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 937.04 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 46.64 |
| PAIA version | 1.4.7, 2025 |
| Producator | DELL |
| Garantie |




