Monitor LG 26.5″ 27GX704A-B.AEU, Diagonal (inch): 26.5, Diagonal (cm): 67, Aspect ratio: 16:9, Panel: OLED, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 275 cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.985, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 1 (Upstream), 2x USB 3.2 Gen 1 (Downstream), AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 26.5" 27GX704A-B.AEU, Diagonal (inch): 26.5, Diagonal (cm): 67,
2.573,94 lei TVA inclus.
LG 27GX704A-B, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, OLED, 0,03 ms, Negru
40 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HDMI version | 2.1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | OLED |
| Headphone out | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Weight (with stand) | 7.2 kg |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| FPS counter | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Tip panel | OLED |
| Colour gamut | 98.5% |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Feet colour | Black |
| Weight (without stand) | 4.8 kg |
| Response time | 0.03 ms |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Display brightness (typical) | 275 cd/m² |
| Smart modes | Energy saving |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| Depth (without stand) | 45.3 mm |
| Pixel Pitch | 0.2292 x 0.2292 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Height (without stand) | 351 mm |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Product colour | Black |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Headphone outputs | 3 |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Display diagonal (metric) | 67 cm |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-A to USB Type-B |
| HD type | Quad HD |
| Package depth | 528 mm |
| Package height | 168 mm |
| Package width | 673 mm |
| Package weight | 9.9 kg |
| Width (with stand) | 605.2 mm |
| Width (without stand) | 605.2 mm |
| Power consumption (typical) | 36.6 W |
| Height (with stand) | 532.6 mm |
| Producator | LG |
| Garantie |












