| Recomandat pentru | Grafica |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 25 inch |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 62 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 570.2 x 402 – 532 x 239.65 mm Fara suport: 570.2 x 359.51 x 58.79 mm |
| Greutate | Cu suport: 7.2 Kg |
| Plug and play | Da |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Picior pivotant | -45/+45 |
| Ecran pivotant | Da |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| mini-DisplayPort | 1 |
| USB | 5x USB 3.0 (1 upstream, 4 downstream) |
| Jack | 1 |
Monitor BenQ 25" PD2500Q
2.280,70 lei TVA inclus.
BenQ PD2500Q, 63,5 cm (25″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 14 ms, Gri
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 25.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Number of speakers | 2 |
| Display technology | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Cable lock slot | No |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Number of OSD languages | 18 |
| Screen shape | Flat |
| Market positioning | Graphics design |
| Digital vertical frequency | 50 – 76 Hz |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Response time | 14 ms |
| No flickering | Yes |
| Weight (with stand) | 9.2 kg |
| Weight (without stand) | 7.2 kg |
| RMS rated power | 4 W |
| Depth (with stand) | 239.7 mm |
| Mean time between failures (MTBF) | 60000 h |
| Pixel Pitch | 0.216 x 0.216 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 90 kHz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342434 |
| Width (with stand) | 570.2 mm |
| Height (with stand) | 532 mm |
| Width (without stand) | 570.2 mm |
| Depth (without stand) | 58.8 mm |
| Height (without stand) | 359.5 mm |
| Active display area (W x H) | 552.96 x 311.04 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 14, 4 – 5 ms |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 2560 x 1440 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.78 milioane culori |
| Nivel pixel | 0,216 x 0,216 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 90 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 50 – 76 |
| Gamă de culori | 100 |
| 3D | Nu |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Design grafic |
| Culoarea produsului | Gri |
| Versiune USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| DisplayPort | 2, Da |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Slot cablu de siguranță | Nu |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Da |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 26 |
| Consum de energie (tipic) | 21 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,4 |
| Consum de energie (max) | 62 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 570,2 |
| Adâncime (cu stand) | 239,7 |
| Înălţime (cu stand) | 532 |
| Lățime (fără stand) | 570,2 |
| Adâncime (fără stand) | 58,8 |
| Înălțime (fără stand) | 359,5 |
| Greutate | 7,2, 9,2 |
| Cabluri incluse | AC, HDMI, USB |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Zonă de afișaj activă (l x L) | 553 x 311 |
| Nu palpaie | Da |
| Întretimp între eşecuri | 60000 |








