Monitor Dahua 24.5″ DHI-LM25-B221B, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 0.5ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 85%, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: 0, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Dahua 24.5" DHI-LM25-B221B, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62,
Dahua Technology LM25-B221B, 62,2 cm (24.5″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, Negru
6 în stoc
Descriere
Informații suplimentare
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Backlight type | Edge LED |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Power adapter included | Yes |
| Audio output | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Weight (without stand) | 2.9 kg |
| HDMI version | 1.4/2.0 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Viewable size, horizontal | 47.6 cm |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 h |
| Bezel width (side) | 2.1 mm |
| Bezel width (top) | 2.1 mm |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Stand included | Yes |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Feet colour | Black |
| Pixel density | 89.91 ppi |
| Pixel Pitch | 0.2832 x 0.2802 mm |
| Height (without stand) | 330.6 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.96 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (without stand) | 58.1 mm |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Frameless design | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Destinat pentru | |
| Width (without stand) | 557.7 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | HDMI |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5) |
| Display diagonal (metric) | 62 cm |
| HD type | Full HD |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package depth | 134 mm |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 19 W |
| Package width | 620 mm |
| Package height | 431 mm |
| Compliance certificates | CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD) |
| Package weight | 3.9 kg |
| Power consumption (max) | 23.8 W |
| Current rating | 2.5 A |