Monitor Dahua 24.5″ DHI-LM25-B221B, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 0.5ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 85%, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: 0, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Dahua 24.5" DHI-LM25-B221B, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62,
379,76 lei TVA inclus.
Dahua Technology LM25-B221B, 62,2 cm (24.5″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, Negru
6 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Backlight type | Edge LED |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Power adapter included | Yes |
| Audio output | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Weight (without stand) | 2.9 kg |
| HDMI version | 1.4/2.0 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Viewable size, horizontal | 47.6 cm |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 h |
| Bezel width (side) | 2.1 mm |
| Bezel width (top) | 2.1 mm |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Stand included | Yes |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Feet colour | Black |
| Pixel density | 89.91 ppi |
| Pixel Pitch | 0.2832 x 0.2802 mm |
| Height (without stand) | 330.6 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.96 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (without stand) | 58.1 mm |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Frameless design | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Destinat pentru | |
| Width (without stand) | 557.7 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | HDMI |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5) |
| Display diagonal (metric) | 62 cm |
| HD type | Full HD |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package depth | 134 mm |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 19 W |
| Package width | 620 mm |
| Package height | 431 mm |
| Compliance certificates | CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD) |
| Package weight | 3.9 kg |
| Power consumption (max) | 23.8 W |
| Current rating | 2.5 A |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 144 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,283 x 0,28 |
| Densitate pixeli | 89,91 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 47,6 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 26,8 |
| Diagonala display | |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 85 |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, Yes |
| Versiune HDMI | 1.4/2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Ieşire audio | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 15 |
| Consum de energie (tipic) | 19 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 23,8 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 12 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Cotare curenta | 2,5 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 85 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Lățime (fără stand) | 557,7 |
| Adâncime (fără stand) | 58,1 |
| Înălțime (fără stand) | 330,6 |
| Greutate | 2,9 |
| Lățime ramă (lateral) | 2,1 |
| Lățime ramă (sus) | 2,1 |
| Lățime ramă (jos) | 1,96 |
| Lăţime de ambalaj | 620 |
| Adâncimea de ambalaj | 134 |
| Înălţime de ambalaj | 431 |
| Greutatea pachetului | 3,9 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Manual | Da |
| Certificate de conformitate | CE, Compatibilitate Electromagnetică (EMC), Directiva Limitelor de Tensiune (LVD) |
| Întretimp între eşecuri | 30000 |








