Monitor LG 27″ 27G850A-B.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.47, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 450 cd/m², Contrast (static) : 2000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -8/-15, HAS: 110mm, Pivot: 90°, Swivel: -30/30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1 up USB 3.2 Gen1, 2 down USB 3.2 Gen1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 27" 27G850A-B.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.47,
LG 27G850A-B.AEU, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, 1 ms, Negru
100 în stoc
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| LED backlight | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Headphone out | Yes |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| FreeSync | Nu |
| Diagonala monitor | 27" |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| FPS counter | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Width (with stand) | 614.7 mm |
| Width (without stand) | 614.7 mm |
| Pixel Pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Feet colour | Black |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Contrast ratio (typical) | 2000:1 |
| Weight (without stand) | 5.2 kg |
| Panel type | Nano IPS |
| Smart modes | Energy saving |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 58 kWh |
| DisplayPort version | 2.1 |
| Weight (with stand) | 9.4 kg |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height (without stand) | 365.4 mm |
| Height (with stand) | 581.8 mm |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Response time | 1ms GTG |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| Luminozitate maximă | 450 cd/m² |
| Tilt angle range | -8 – 15° |
| Depth (with stand) | 249.1 mm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | No |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, Nano IPS |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Retroiluminare LED | Da |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Ecran tactil | Nu |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 450 |
| Timp de răspuns monitor | 1ms, Da |
| Package type | Box |
| Country of origin | China |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Wall mountable | Yes |
| Formă ecran | Plat |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Rația de contrast (tipică) | 2000:1 |
| Height adjustment | Yes |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Swivelling | Yes |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| Nivel pixel | 0,155 x 0,155 |
| Package depth | 439 mm |
| Diagonala display | |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer, Crosshair |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Display diagonal (metric) | 68.47 cm |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Package height | 184 mm |
| Gamă de culori | 99 |
| Package weight | 12.3 kg |
| Calibrat din fabrică | Da |
| Package width | 838 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Factory-calibrated | Yes |
| Tip NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Depth (without stand) | 68.1 mm |