Monitor Samsung 27″ LS27C902PAUXDU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 5120×2880, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 600 cd/m², Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI, Color Gamut Coverage: 99%, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: TBC, Webcam: Yes, Tilt: TBC, HAS: 120mm, Pivot: Yes, Swivel: TBC, DisplayPort: x1 Mini, USB Hub: x3 USB 3.0, USB-C: x1 Thunderbolt 4 (upstream, data, video, 90W), USB-C Power Delivery: 90W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Samsung 27" LS27C902PAUXDU
10.436,63 lei TVA inclus.
Samsung S90PC, 68,6 cm (27″), 5120 x 2880 Pixel, 5K Ultra HD, LCD, 5 ms, Argint
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Wi-Fi | Yes |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Built-in USB hub | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| Mini DisplayPorts quantity | 1 |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Consumer |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Power adapter included | Yes |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDCP version | 2.2 |
| Weight (without stand) | 4.7 kg |
| Stand type | HAS stand |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Image size | Y |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Display brightness (typical) | 600 cd/m² |
| Feet colour | Silver |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Montare VESA | Nu |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Culoare monitor | Alte culori |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Front bezel colour | Silver |
| Game mode | Yes |
| Webcam | Da |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Game features | Super Ultrawide GameView |
| Operating system installed | Tizen |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| TV Plus | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Wireless Dex support | Yes |
| Tap view | Yes |
| Universal guide | Yes |
| Multi View | Yes |
| Wireless display | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| NFT marketplaces | Nifty Gateway |
| Workspace | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Web service | Microsoft 365 |
| My contents | Yes |
| Tilt angle range | -2 – 15° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 68 kWh |
| Pivot angle | -92 – 92° |
| Factory tunning | Y |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| Weight (with stand) | 7.4 kg |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Far-field voice interaction | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Factory calibration report | Yes |
| Pogo gender adapter included | Yes |
| Smart calibration | Yes |
| Rezoluție monitor | 5120 x 2880 |
| Height (without stand) | 364.1 mm |
| Width (with stand) | 611.4 mm |
| Width (without stand) | 611.4 mm |
| DCI-P3 coverage | 99% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26.1 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1560843 |
| Depth (with stand) | 135.3 mm |
| Height (with stand) | 530.7 mm |
| Depth (without stand) | 27.1 mm |
| Thunderbolt charging power consumption | 90 W |
| Wireless connection | Yes |
| Video colour modes | BT.709, Custom, DCI-P3, Eco, Entertain, Graphic, sRGB |
| MultiView | Y |
| Post-consumer recycled plastic | 3% |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| HDMI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | SAMSUNG |
| Rezolutie display | 5120×2880, 5K Ultra HD |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Retroiluminare LED | Nu |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 600 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, 5 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1 miliarde de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 99 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| Acoperire DCI-P3 | 99 |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Caracteristici joc | Unghi foarte larg GameView |
| Sistem de operare | |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Control Adaptativ Sunet (ASC) | Da |
| Cameră încorporată | Da |
| Poziționare pe piață | Consumator |
| Culoarea produsului | Argint |
| Culoare ramă frontală | Argint |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Nu |
| Număr de Mini DisplayPort | 1 |
| Thunderbolt | Da |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| WiFi | Da |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -92 – 92 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -2 – 15 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 26,1 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 68 |
| Consum de energie (tipic) | 26,1 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 182 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 20 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Consum anual de energie | 38 |
| Consumul de energie la încărcare prin Thunderbolt | 90 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 611,4 |
| Adâncime (cu stand) | 135,3 |
| Înălţime (cu stand) | 530,7 |
| Lățime (fără stand) | 611,4 |
| Adâncime (fără stand) | 27,1 |
| Înălțime (fără stand) | 364,1 |
| Greutate | 4,7, 7,4 |
| Tip stand | Stand HAS |
| Lăţime de ambalaj | 820 |
| Adâncimea de ambalaj | 423 |
| Înălţime de ambalaj | 133 |
| Greutatea pachetului | 10,7 |
| Cabluri incluse | AC, Thunderbolt |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Adaptor de gen Pogo inclus | Da |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Tehnologie sound mirroring (redare sunet de pe un alt dispozitiv) | Da |
| Oglindire ecran | Da |
| TV Plus | Da |
| Suportă SmartThings app | Da |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Da |
| Suportă Wireless Dex | Da |
| Tap view | Da |
| Asistent virtual | Amazon Alexa |
| Interacțiune prin voce de la distanță | Da |
| Ghidaj universal | Da |
| Multi View/Vizionare simultană | Da |
| Conexiuni fără fir | Da |
| Smart TV | Da |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Moduri culoare video | BT.709, Personalizat, DCI-P3, Eco, Entertain, Grafic, sRGB |
| MultiView | Y |
| Dimensiune imagine | Y |
| Afișaj fără fir | Da |
| Setări din fabrică | Da |
| Funcție imagine adaptivă | Da |
| Comutator sursă automat | Da |
| Calibrare smart | Da |
| Piață de NFT-uri | Nifty Gateway |
| Spațiu de lucru | Da |
| Raport de calibrare din fabrică | Da |
| Punct de țintire virtual | Da |
| Serviciu Web | Microsoft 365 |
| Conținutul meu | Da |
| Certificare | Windows 10, UL Glare Free, Pantone Validated |
| Plastic reciclat post-consum | 3 |










