CANON MF465DW II A4 MONO LASER MFP, Format: A4, Functii: Imprimare, copiere, scanare, Fax, Viteza printare: 40ppm, Duplex automat, Rezolutie: 1200 x 1200 dpi, FPO. 14 sec., Limbaje printare: UFRII, PCL 5e1, PCL6, Adobe® PostScript2, Copiere: viteza:40ppm, Rezolutie: 600 x 600 dpi, max. 9600 x 9600 dpi DADF, Copii multiple: 999 exemplare, Zoom: 25-400% în trepte de 1%, 24 biţi, 256 tonuri de gri, Alimentare hartie; Standard 250 + 100 + ADF 50 coli, Max. 900 coli,FAX: 33,6 kb/s, Memorie: 512 pagini, Interfata: USB, WI-FI,LAN Volum recomandat: 750-4000 pagini lunar, Procesor: 1200Mhz, Memorie RAM: 1GB, Stocare: 4GB, Touchscreen 12.7cm , Dimensiuni: 420 mm x 460 mm x 375 mm, 16,3 kg, Consumabile: 070(3K pagini), 070H(10200 pagini), Optionale: Modul de alimentare cu casetă AH1 (casetă de 550 de coli), Kit telefon 6 cu cablu lung (receptor de telefon). 2 ani garanție comercială + 1 an suplimentar gratuit
CANON MF465DW II A4 MONO LASER MFP, Format: A4, Functii:
1.789,66 lei TVA inclus.
Canon i-SENSYS MF465dw II, Cu laser, Imprimare mono, 1200 x 1200 DPI, A4, Imprimare directă, Negru, Alb
19 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MF-Format | A4 |
|---|---|
| Mod imprimare | Monocrom |
| Resolutie maxima imprimare: | 1200 x 1200 DPI |
| Alimentator automat: | Da |
| Color-or-Mono | Black&White |
| Conectivitate: | |
| MF-Interface | USB+LAN+WLAN |
| Format | |
| Monthly-Volume | max-100.000pgs |
| Volum lunar imprimare | intre 10.001 si 50.000 de pagini |
| Greutate | 16.3 kg |
| Functii disponibile | ImprimareCopiereScanareFax |
| Duplex scanare | Da |
| Rezolutie copiere | 600 x 600 dpi |
| Tehnologie de printare | Laser |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Consumabile | Toner |
| Duplex imprimare | Da |
| DADF | Da |
| Memorie Standard | 1 GB |
| Rezolutie la printare | 1200 x 1200 dpi |
| Copiere multipla | 1–999 |
| Rezolutie de scanare | 600 x 600 dpi |
| Memorie fax | 512 pagini |
| Capacitate ADF imprimare | 50 de coli |
| Procesor | |
| Stocare standard | eMMC de 4 GB |
| Prima pagina | 5 sec |
| Timp de incalzire | 14 sec |
| Numar pagini recomandat lunar | 750 – 4.000 pagini |
| Numar pagini maxim lunar | 80.000 de pagini |
| Viteza de printare monocrom | |
| Viteza de printare duplex | 33.6 ppm |
| Fonturi PCL | 45 de fonturi |
| Fonturi PS | 136 de fonturi |
| Viteza de copiere monocrom | 40 ppm |
| Consumabile incluse | Contine consumabil inclus (3.000 de pagini) ! |
| Capacitate cartuș | 5639C002AA – Cartus Toner Canon 070 (3.000 de pagini), Black5640C002AA – Cartus Toner Canon 070H (10.200 de pagini), Black |
| Alimentare hartie optional | 550 coli |
| Iesire hartie standard | 150 pagini |
| Tip mediu printare | Hartie simpla, hartie reciclata, carton, hartie subtire, etichete, carti postale, plicuri |
| Greutate mediu printare | Caseta (standard si optionala): 60 – 120 g/m²Tava universala: 60 – 199 g/m²ADF: 60 – 120 g/m² |
| USB 2.0 | 1 (Hi-Speed)) |
| Retea RJ-45 | 10/100/1000 Mbps |
| Wireless | Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection |
| Ecran LCD | Ecran tactil color LCD de 12,7 cm |
| Putere Consumata | Maxim: aprox. 1.280 WImprimare activă: aprox. 480 WStandby: aprox. 8 WMod inactiv: aprox. 0,9 W |
| Nivel zgomot | 53 dB (activ)Standby: duplex 68 dB / simplex 67 dB |
| Dimensiuni echipament | 420 x 460 x 375 mm (cu tavi) |
| Accesorii optionale | 0732A033AA – Tava alimentare Canon CFM-AH1 |
| Sisteme de operare | Windows® 11 / Windows® 10 / Server® 2025 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016Mac OS X versiunea 10.15 şi versiunile ulterioareLinux |
| Limbaj imprimanta | UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe PostScript |
| Altele | Apelari/Destinatii de grup: Max. 299 apelari/max. 299 destinatii |
| Duplex copiere | Da33.6 ppm |
| Zoom copiere | 25-400% în trepte de 1% |
| Tip scanner | Platan, ADF faţă-verso (o singură trecere) |
| Viteza de scanare monocrom | Simplex 50 ppm (300 x 300 dpi)Duplex 100 ipm (300 x 300 dpi)Simplex 40 ipm (300 x 600 dpi)Duplex 80 ipm (300 x 600 dpi) |
| Viteza de scanare color | Simplex 40 ppm (300 x 300 dpi)Duplex 80 ipm (300 x 300 dpi)Simplex 20 ipm (300 x 600 dpi)Duplex 40 ipm (300 x 600 dpi) |
| Adancime culoare | 24 biţi/24 biţi (intrare/ieşire)256 niveluri tonuri de gri |
| Suprafata maxima scanare | Latime 216 mm |
| Fax | iFAX ITU-T.37 |
| Rezolutii fax | Standard: 200 x 100 dpiFină: 200 x 200 dpiSuperfină: 200 x 400 dpiUltra fină: 400 x 400 dpi |
| Caracterisitici Fax | Copiere de siguranţă în memoria permanentă a faxului (copiere de siguranţă cu memorie flash) |
| Functii Fax | Nume expeditor (TTI), trimitere directă, raport TX, difuzare secvenţialăFaxuri faţă-verso (trimitere şi primire) |
| Apelari rapide | 281 pagini |
| Tehnologie tipărire | Cu laser |
| Alimentare hartie standard | Casetă 250 de coliTava universala: 100 coli |
| Imprimare color | Imprimare mono |
| Greutati suporturi imprimare ADF | A4, Legal, Letter, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLGL, hârtie concept Formate personalizate: min. 210 x 279,4 mm, max. 216,0 x 355,6 mm 60 – 120 g/m² |
| Rezoluţia maximă | 1200 x 1200 |
| Viteza imprimare | 30-40 ppm, 40 |
| Viteza modem | 33.6 Kbps |
| Viteza de imprimare duplex (negru, calitate normală, A4/US Letter) | 33,6 |
| Viteza transmisie | Până la 3 secunde/pagină |
| Timp de încălzire | 14 |
| Producator | CANON |
| Timpul până la prima pagina (negru, normal) | 5 |
| Garantie | |
| Secure de imprimare | Da |
| Imprimare fără margini | Da |
| Duplex | Automatic, Da |
| Mod copiere duplex | Auto |
| Copiere | Copiere mono |
| Rezoluţie maximă de copiere | 600 x 600 |
| Viteza de copiere(calitate normală, negru, A4) | 40 |
| Timp până la prima copie (negru, normal) | 6,1 |
| Numărul maxim de copii | 999 |
| Redimensionare copiere | 25 – 400 |
| Funcție copiere N-in-1 | Da |
| N-în-1 copy funcţie (N=) | 2, 4 |
| Funcție copiere card-ID | Da |
| ADF | Da, Yes |
| Scanare | Scanare color |
| Rezoluţia optică de scanare | 600 x 600 |
| Rezoluţia maximă de scanare | 9600 x 9600 |
| Tip scaner | Scaner Flatbed & ADF |
| Scanează către | Cloud, E-mail, FTP, PC-ul, USB |
| Formatele de imagine suportate | JPEG, PNG, TIFF |
| Formate de documente suportate | |
| Intensitate culoare intrare | 24 |
| Intensitate culoare ieșire | 24 |
| Scala nivel culoare gri | 256 |
| Drivere de scanare | ICA, TWAIN, WIA |
| Trimitere fax duplex | Da |
| Trimitere faxuri | Trimitere fax mono |
| Rezoluție fax (negru) | 400 x 400 |
| Viteză transmitere fax | 3 |
| Viteză modem | 33,6 |
| Memorie fax | 512 |
| Apelarea rapidă | Da |
| Volum de lucru (recomandat) | 750 – 4000 |
| Ciclu de funcţionare (maxim) | 80000 |
| Funcții duplex | Copie, Fax, Imprimă, Scanare |
| Număr cartușe de tipărire | 1 |
| Culori imprimare | Negru |
| Limbi pagină descriere | PCL 5e, PCL 6, PostScript 3, UFRII |
| Fonturi PCL | 45 |
| Fonturi PostScript | 136 |
| Număr total tăvi intrare | 1 |
| Capacitate totală intrare | 400 |
| Capacitate totală ieșire | 150 |
| Capacitate intrare tavă hârtie 1 | 250 |
| Tavă utilizări multiple | Da |
| Capacitate tavă multifuncțională | 100 |
| Alimentare documente automată (ADF) | Da |
| Capacitate tavă alimentare automată hârtie (ADF) | 50 |
| Capacitate maximă de alimentare | 900 |
| Format hârtie | A4 |
| Tip tavă hârtie imprimare | Plicuri, Hârtie groasă, Etichete, Hârtie simplă, Cărți poștale, Hârtie reciclată, Hârtie subțire |
| Formate ISO serie-A (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Formate ISO serie-B (B0...B9) | B5 |
| Dimensiuni suporturi imprimare non-ISO | Executiv, Legal, Letter, Oficio, Statement |
| Dimensiuni plicuri | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Personalizat mass-media lăţime | 105 – 216 |
| Personalizat mass-media lungime | 148 – 355,6 |
| Greutate tavă hârtie imprimare | 60 – 120 |
| Multi-Purpose Tray greutate mass-media | 60 – 199 |
| Imprimare directă | Da |
| Port USB | Da |
| WiFi | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Tehnologia cablării | 10/100/1000Base-T(X) |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Standarde Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Algoritmi de securitate | WPA2-AES, WPA2-EAP, 64-bit WEP, WPA2-PSK, 128-bit WEP, WPA2-TKIP, WPA-AES, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA-TKIP |
| Protocoale de administrare | SNMPv1, SNMPv3 |
| Tehnologii mobile de imprimare | Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Mopria Print Service |
| Capacitate stocare | 4 GB |
| Suport media de stocare | eMMC |
| Memorie RAM | 1 GB |
| Procesor încorporat | Da |
| Frecventa procesor | 1200 |
| Culoarea produsului | Negru, Alb |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Ecran încorporat | Da |
| Ecran | LCD |
| Tipul de control | Tactil |
| Afișaj color | Da |
| Consum de energie (max) | 1280 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 8 |
| Consum de energie (în repaos) | 0,9 |
| Energy Star, Typical Electricity Consumption (TCE) | 0,32 |
| Tensiune AC intrare | 220 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Sisteme de operare Linux suportate | Da |
| Sisteme de operare server suportate | Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2012 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 30 |
| Lățime | 420 |
| Adâncime | 460 |
| Înălţime | 375 |
| Greutate | 16,3 |









